Advert

"İKTİDAR SAHİPLERİ ÜLKEYİ ALACAKARANLIK KUŞAĞINA ÇEVİRMİŞTİR"

Siyasetçi Seçkin Boyunağa gündeme ilişkin olarak basın açıklaması yayınladı.

egeseshaber

Siyasetçi Seçkin Boyunağa'nın yayınladığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi; "Yıllarca talancı ve asimileci tavırla adeta ülkenin üzerine karabasan gibi çöken iktidar sahipleri, ülkeyi alacakaranlık kuşağına çevirmiştir.

Her konuda kendinden başkasını tanımayan, kendinden olmayanı ötekileştiren iktidar sahipleri, bırakın demokrasiyi en demokratik hak olan seçim sonuçlarını bile kendi lehine çıkmadığı taktirde kabul etmemektedir.Bu zorba ve asimilasyoncu tavırla ülkeyi yöneten zihniyet Tüm Devlet kadroları özelinde otokrat asimileci tavrını sürdürmüş, güzel Ülkemizin tüm güzelliklerini yandaşlarına peşkeş çekmiştir. Bırakın insanları bu süreçte ağaçlarla, parklarla sorun yaşamışlardır. İşte tüm bunları gören halkının derdini yüreğinde hisseden, onlarla beraber dertlenen Genel Başkanımız Sayın; Meral Akşener hanımefendiyle beraber bu harami, talancı düzenin 31 Mart'ta kulağı çekilmiş 23 Haziranda da o kulak morartılmıştır.  Zaman, İlkeli, seviyeli ve gerçek dürüst liderin sayın Meral Akşener olduğunu defalarca kanıtlamıştır.

Bu sürecin sonunda Teşkilatlarımızın inancı ve inayeti her türlü hile ve desiseyi def etmiştir. Şimdi Cesurlar hareketi olarak  Türk Milletinin geleceği, refahı ve aydınlığı için azim şevk ve kararlılıkla Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendiyi Türkiyenin ilk kadın Cumhurbaşkanı yapmaktır.
Asaletin gerektirdiği bir takım görevler vardır ve o gün gelmiştir
Millet için Meral Akşener
Devlet için Meral Akşener
Cumhuriyet için Meral Akşener"

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
"