Advert

UŞAK İYİ PARTİ’DEN UŞAK CHP’YE İADE-İ ZİYARET GERÇEKLEŞTİ

İYİ Parti Uşak İl Başkanı Şener Toköz ve İYİ Parti Uşak Kadın Kolları’ndan sorumlu İl Başkan Yardımcısı ve Uşak Belediye Meclisi Cumhuriyet Halk Partisi’ni parti il binasında ziyaret etti. Gerçekleşen görüşmede her iki il başkanı da açıklamalarda bulundu.

UŞAK İYİ PARTİ’DEN UŞAK CHP’YE İADE-İ ZİYARET GERÇEKLEŞTİ
UŞAK İYİ PARTİ’DEN UŞAK CHP’YE İADE-İ ZİYARET GERÇEKLEŞTİ egeseshaber

3-4 Şubat tarihinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin gerçekleştirdiği ziyaret sırasında İYİ Parti’yi de ziyaret ettiklerini dile getiren CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba İYİ Parti Uşak İl Başkanı ve Kadın Kolları Başkanı’na hoş geldiniz dileklerini iletti. Karaoba yaptığı açıklamada; 3-4 Şubat’ta 25 milletvekili ve 3 parti meclis üyesi ile birlikte Uşak’ta bir çıkartma gerçekleştirdik, siyasi parti ziyaretlerimizi de gerçekleştirdik bunlardan birisi de iktidara yürürken birlikte yol aldığımız, birlikte yol yürümekten mutluluk duyduğumuz İYİ Parti’ydi. İYİ Parti’yi parti il binasında ziyaret ettik bizleri çok güzel ağırladılar bugün de bize kadın kolları ile birlikte iade-i ziyaret gerçekleştirdiler kendilerine hoş geldiniz diyorum” dedi.

“CUMHURİYETİ ÖZÜMSEMİŞ İNSANLARIN BU ÜLKEYİ YÖNETMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ”

Karaoba; “Bu süreçte kaybedecek hiçbir insanımız yok birlikte mutlaka bu ülkeye demokrasiyi getirmek zorundayız ülkenin normalleşmeye ihtiyacı var. Ülke freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı gidiyor bu açıdan herkesle birlik yapmak zorundayız cumhuriyeti özümsemiş insanların bu ülkeyi yönetmesi gerektiğini düşünüyoruz.” diye konuştu.

Karaoba iktidara kadınların eliyle geleceklerinde inandığını ve onların gerçek bir gücünün olduğunu belirtti.

 

“TÜRKİYE’NİN NORMALLEŞMESİNE DAİR İSTİŞAREDE BULUNDUK”

İYİ Pati Uşak İl Başkanı Şener Toköz de açıklamasında; “Millet İttifakının iki büyük ortağı olarak biz beraber muhalefet yapmayı Türkiye’yi beraber normalleştirmeliyiz. Cumhuriyet Halk Partisiyle ittifakımızı nasıl iyileştirebiliriz, iktidarın yaptığı yanlışlarda doğruların nasıl olacağını izah etmek amacıyla beraber olmamızın beraber muhalefet yapmamızın ve gelecekte iktidara geldiğimizde beraber neler yapabileceğimizi, Türkiye’ye neler kazandırabileceğimizi, Türkiye’nin normalleşmesinde nasıl etkili olabileceğimize dair istişarede bulunduk” şeklinde konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SALGINDA YENİ SÜRECİN  AYRINTILARI
SALGINDA YENİ SÜRECİN AYRINTILARI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
"