Advert

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ'NDEN CUMHURİYET HALK PARTİSİ'NE ZİYARET

Bağımsız Türkiye Partisi Uşak İl Başkanlığı Cumhuriyet Halk Partisi’ni Uşak’taki parti il binasında ziyaret etti. Bağımsız Türkiye Partisi Ege Bölge Müfettişi Ahmet Kozak ve BTP Uşak İl Başkanı Halil İbrahim Çakın gerçekleşen ziyaretten dolayı ana muhalefet partisine teşekkür etti.

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ'NDEN CUMHURİYET HALK PARTİSİ'NE ZİYARET
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ'NDEN CUMHURİYET HALK PARTİSİ'NE ZİYARET egeseshaber

CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba geçtiğimiz günlerde Pençe Kaplanı Operasyonu sırasında şehit olan askerlere Allah’tan rahmet diledi ve BTP kurucusu olan Haydar Baş’a Allah’tan rahmet diledi.  

CHP Uşak İl Başkanı Dr. Ali Karaoba yaptığı açıklamada; “Bu ülkenin artık normalleşmeye bu mevcut düzenin bitmeye ihtiyacı var bunu da el birliğiyle yapacağız bir oy bile bizim için çok önemli ortak tabanı olan her insanla birleşmeye, sandıklarda el birliğiyle savaşmaya hazırız. Atatürk ilke ve inkılaplarından taviz vermeyeceğiz. Önümüzdeki seçimde şuan hilenin yollarını aramaya başaldılar çünkü onlar da çok iyi biliyor ki bir yağın tavada erimesi gibi bunlar da hızla eriyor ben iktidarın kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum iktidara gelen kim olursa olsun herkesin Atatürk ilk ve inkılaplarıyla demokrasiyi öncü kabul etmesi gerekir.”dedi.

“KAYNAKLAR SINIRSIZDIR İHTİYAÇLAR SINIRLIDIR”

Bağımsız Türkiye Partisi Uşak İl Başkanı Halil İbrahim Çakın ise yaptığı açıklamada; “Bir tek insanımız aç kalmasın, bir tek insanımız açıkta kalmasın diye siyaset yapıyoruz. Normalleşme sürecinde hep birlikte olacağız, kimseyi ayırmayacağız kaynakların sınırlı olduğu bir yerde vatandaşa hiçbir şey veremezsiniz kaynaklar sınırsızdır ihtiyaçlar sınırlıdır. Biz iktidar olursak milli ekonomi modelimizle çiftçiye, esnafa sahip çıkarak hepsinin kalkınmasını sağlayacağız. Milletimizin zengin olmasını istiyoruz.” İfadelerine yer verdi.

“MİLLET İTTİFAKI’NI KENDİMİZE YAKIN GÖRÜYORUZ”

BTP Ege Bölge Müfettişi Ahmet Kozak ise; “Seçimde bu hükümetin demokrasi şartlarında değişmesine inancımız tam. BTP bu açıdan demokrasinin vaz geçilmez olduğuna fakat hükûmetlerin yer yer değişmesi gerektiğine inanıyoruz biz muhalefet partisi olarak Millet İttifakı’nı kendimize yakın görüyoruz .” ifadelerini kullandı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
"