Advert

TEMİZLİKTE ÖZENİN ADRESİ: EYMEN HALI YIKAMA!

Uşak’ta yaklaşık 1 yıldır hizmet veren Eymen Halı Yıkama, temizliğe gösterdiği hassaslık ve müşteriye karşı duyulan saygıyla sektörünün öncü firmaları arasında yer alıyor.

TEMİZLİKTE ÖZENİN ADRESİ: EYMEN HALI YIKAMA!
TEMİZLİKTE ÖZENİN ADRESİ: EYMEN HALI YIKAMA! egeseshaber

Halı yıkamada derinlemesine bir temizliğin yapılması kişilerin sağlıkları açısından büyük bir öneme sahip olmaktadır.Son Teknoloji yıkama araçları ile özenle temizleyen ve müşterine zamanında teslim eden Eymen Halı Yıkama İşletme sahibi İnan Ekinci çalışma sistemlerini anlattı.

Eymen Halı Yıkama Firma Sahibi İnan EKİNCİ verdiği bilgilerde şunları söyledi; “Halılar yapıları gereği pislik, toz, kıl ve tüy gibi maddeleri içerisinde saklayabilmektedir. Bu gibi zararlı maddeler görünmese de halıların diplerinde yer edinmekte ve kişilerin sağlıkları olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu nedenle de kişiler artık halı yıkama gibi önemli konularda Ultra halı yıkama firmasını tercih etmeye devam etmektedir. Firmamız müşterilerine en sağlıklı temizlik ürünleri ile birlikte oldukça kaliteli bir hizmet vermektedir.

EN BAŞARILI HALI YIKAMA HİZMETLERİNİ SUNMAYA DEVAM EDİYORUZ

“Müşterilerimizin bize telefonla verdiği sipariş üzerine en kısa sürede ücretsiz servis aracımız yola çıkıyor. Bize bildirdiğiniz adresten kirli halılarınızı teslim alıyoruz. Tesisimize gelen halıları özel tasarım endüstriyel halı yıkama makinalarımızda bitkisel özlü şampuanlar kullanarak yıkıyoruz. Yıkama işleminden sonra halıları sudan arındırmak için endüstriyel santrifüj makinalarımızda teker teker sıkıyoruz. Yüksek güçlü nem alma cihazlarıyla donatılmış tamamen kapalı kurutma odamızda halıları kurutuyoruz. Kurutma işlemi biten her bir halı etiketlenerek ayrı ayrı paketleniyor. Müşterilerimizin sipariş  verirken belirttiği zaman diliminde ücretsiz servis aracımızla halınızı adreslerine teslim ediyoruz”

PROFESYONEL EKİBİMİZ TARAFINDAN TÜM AŞAMALARDA ÖZEN GÖSTERİLİR!

   Eymen Halı Yıkama firması olarak  müşterilerimizin sağlıkları ve halıların çok daha uzun süreler boyunca kullanılabilmesi için piyasadaki en başarılı halı yıkama hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimiz de kendilerine sunulan bu hizmetlerden son derece memnun kalmaktadır.

Halılarınız organik özel şampuanlarımız ile yıkanır ve temizlenir. Profesyonel ekibimiz tarafından tüm aşamalarda özen gösterilir. Halıların evinizden ya da işyerinizden randevu zamanında alınır ve tüm aşamalarını tamamladıktan sonra size teslim edilir. Müşteri odaklı bir çalışma sistemi bulunan Eymen Halı Yıkama, tecrübesi ve kalitesi ile Uşak sektöründe lider konumdadır” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SALGINDA YENİ SÜRECİN  AYRINTILARI
SALGINDA YENİ SÜRECİN AYRINTILARI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
"