Advert

UTSO YÖNETİMİNDEN ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANINA ZİYARET

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Atalay Savaş'a ziyaret gerçekleştirdi. Gerçekleşen ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi.

UTSO YÖNETİMİNDEN ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANINA ZİYARET
UTSO YÖNETİMİNDEN ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANINA ZİYARET egeseshaber

Bugün UTSO Yönetim Kurulu Başkanı  Selim Kandemir ve Yönetim Kurulu Üyesi  Coşkun Güngör ile birlikte Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Atalay Savaş'ı  makamında ziyaret edip başarı dilediler. Ziyarette sırasında açıklama yapan UTSO Yönetim Kurulu Başkanı  Selim Kandemir, "Uşak esnafıyla, sanatkarıyla, tüccarıyla, sanayiciyle bir bütündür. Tek amacımız da şehrimize katkı sağlamaktır" dedi."ORTAK PAYDAMIZ UŞAK"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Atalay Savaş ise UTSO Yönetim Kurulu Başkanı  Selim Kandemir ve Yönetim Kurulu Üyesi  Coşkun Güngör'e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Birlik Başkanı Atalay Savaş şunları söyledi; "Ortak üyelerimiz arasında yer alan esnaf grubunun sorunları konusunda bilgi alışverişinde bulunduk. Ayrıca fiyat tarifeleri konusundaysa gerek üyelerimizi gerekse halkı düşünerek beraber hareket etme kararı aldık. Ortak Paydamız Uşak. Biz de bu şehrin hizmetindeyiz. Hepimiz aynı dili konuşuyoruz ve birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Tek amacımız da şehrimize katkı sağlamak. Bunun gayreti içindeyiz. Birlikten güç doğar"

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
"