Advert

CHP’Lİ YALIM, GÜNEŞ’İN AÇIKLAMALARINA YANIT VERDİ

AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş’in CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ilişkin açıklamalarına, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, TBMM’den cevap verdi.

CHP’Lİ YALIM, GÜNEŞ’İN AÇIKLAMALARINA YANIT VERDİ
CHP’Lİ YALIM, GÜNEŞ’İN AÇIKLAMALARINA YANIT VERDİ egeseshaber

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulundan, AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş’in “Sayın Kılıçdaroğlu, hasbelkader CHP Genel Başkanı olmuştur ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu bir partidir. Ankara'da siyaset yapsın, Uşak'a bulaşmasın” açıklamasına cevap verdi. Milletvekili Yalım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Mart ayında Uşak’a geleceğini ifade etti.

“GENEL BAŞKAN’IMIZLA HALKIMIZIN VE ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ”

Her zaman halk ve esnafla olduklarını belirten Yalım, “Gara’da şehit olan asker, polis ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum ve tüm terör örgülerini lanetliyorum. AK Parti Uşak Milletvekili Sayın Güneş, dün yaptığı basın açıklamasında, Sayın Genel Başkan’ımıza Uşak’la ilgili atıflarda bulunmuş. Sayın Genel Başkan’ımız ve biz esnafımızın ve halkımızın iyi ve kötü gününde her zaman yanındayız. Çok yakında, Mart ayı içerisinde Genel Başkan’ımız Uşak’ta esnafımızı ve vatandaşımızı ziyaret edecek. Sayın Güneş, siz de Genel Başkan’ınızı Uşak’a getirin, esnafı ve vatandaşı ziyaret etsin görelim. Gerçekten esnafın ve vatandaşın durumunu Genel Başkan’ınıza
gösterebiliyorsanız, çağırın Uşak’a getirin ve ziyaret ettirin. Ben bunun özellikle altını çiziyorum. Biz her zaman Genel Başkan’ımızla halkımızın ve esnafımızın yanındayız” dedi. 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
"