Advert

İNSANLIĞA AÇILAN KAPI

İzmir'in Menemen Kaymakamı Fatih Yılmaz Menemen'de köyleri karış karış gezerek köylü halkının sorunlarını dinliyor ve gönül köprüsü kuruyor. Yılmaz'ın makam kapısının sürekli açık olması da örnek bir davranış olarak öne çıkıyor.

İNSANLIĞA AÇILAN KAPI
İNSANLIĞA AÇILAN KAPI egeseshaber

İzmir'in en mütavazi ilçelerinden birisi olan Menemen'de yaptığı çalışmlarla öne çıkan kaymakamı Fatih Yılmaz ilçe halkının gönlünde adeta taht kurdu. Menemen halkı tarafından sevilen başarılı Kaymakam Fatih Yılmaz adeta ilçenin hizmetkarı olarak kendisini adadı ve köyleri karış, karış gezerek köylü halkının sorunlarını dinleyerek gönül köprüsü kuruyor. Yaptığı çalışmalarla Menemen İlçe halkının takdirini toplayan başarılı Kaymakam Fatih Yılmaz'ın makam kapısının devamlı açık olması da örnek bir davranış olarak gözlerden kaçmıyor. Güler yüzlü kaymakam Fatih Yılmaz Menemen'i İzmir'in incisi yapıyor.

Egeses Haber Genel Yayın Yönetmeni İsmail Çetin

Gazeteci ve Televizyoncu Ali Diker

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet     2021-02-18 Doğru olanı yapan, her zaman kazanır takdir edilir. Makamlar halka hizmet aracıdır: Fakat bunu kendi çıkarlarına kullananların olduğu dönemde, kaymakamı takdir etmemek mümkün değil, başarılarının devamını diliyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SALGINDA YENİ SÜRECİN  AYRINTILARI
SALGINDA YENİ SÜRECİN AYRINTILARI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
"