Advert

BAŞKAN ÇETİN AKIN'DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Regaip Kandili mesajı yayınladı. Başkan Çetin Akın mesajında Regaip Kandili ile birlikte dini duygularımızın daha da güçlendiği bu günlerde kavgaların, küslüklerin, savaşların, terör olaylarının, şiddet ve cinayetlerin sona ermesini; dostluğun, kardeşliğin, yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin güçlenmesini dilediğini söyledi.

BAŞKAN ÇETİN AKIN'DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN ÇETİN AKIN'DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI egeseshaber

Başkan Çetin Akın, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Mübarek Üç Aylar’a girdiğimiz bu günlerde ilk kandilimiz olan Regaip Kandili’ni idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Regaip Kandili ile başlayan ve bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi ile sona erecek bu mübarek günlerde tüm insanlığın sağlık, barış, huzur ve mutluluk içerisinde yaşamasını temenni ediyorum.

Dini duygularımızın yoğunluk kazandığı böyle zamanlarda kavgaların, küslüklerin, savaşların, terör olaylarının, şiddet ve cinayetlerin sona ermesini; dostluğun, kardeşliğin, yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin güçlenmesini can-ı gönülden diliyor, Turgutlulu hemşehrilerimin, yurttaşlarımızın ve dünya coğrafyasının Regaip Kandili’ni tebrik ediyorum”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
"