Advert

ALPEREN OCAKLARI İL BAŞKANI KARACA'DAN KANDİL MESAJI

Alperen Ocakları Uşak İl Başkanı Ali Karaca Regaip Kandili nedeniyle mesaj yayınladı.

ALPEREN OCAKLARI İL BAŞKANI KARACA'DAN KANDİL MESAJI
ALPEREN OCAKLARI İL BAŞKANI KARACA'DAN KANDİL MESAJI egeseshaber

Alperen Ocakları Uşak İl Başkanı Ali Karaca yayınladığı kandil mesajında şu ifadeleri kullandı; "Rabbimizin kullarına bahşettiği, rahmet, bereket ve mağfiret ikliminin hakim olduğu, üç ayların müjdecisi Regaib Kandili'ne ulaşmanın sevinci içerisindeyiz.
Recep ayının ilk Cuma gecesi olan Regaib Kandili biz müslümanların affı için, dünyalık meselelerden uzaklaşıp Allah'ın rızasını kazanmak için bir vesiledir. Bizler bu vesileyi iyi değerlendirerek Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içinde barındıran Allah'ın rahmetini yağdırdığı bu mübarek üç aylarda günahlarımıza tövbe ve istiğfar etmeli, ibadetlerimizi daha özen ve dikkatle yapmalıyız .
Bu mübarek günlerin vesilesiyle ülkemizin sınırları içerisinde ve sınırları ötesinde terörle mücadele eden bütün güvenlik güçlerimize Allah'tan kolaylıklar ve muzafferiyetler diliyorum. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum.  Regaib Kandili'nin ve mübarek üç ayların insanlığın hidayetine, ülkemizin ve bütün İslam aleminin barış ve huzuruna vesile olmasını niyaz ediyorum." 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SALGINDA YENİ SÜRECİN  AYRINTILARI
SALGINDA YENİ SÜRECİN AYRINTILARI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
"