YEREL
Giriş Tarihi : 16-11-2022 15:40

ADIYAMAN BELEDİYESİ KIŞA HAZIRIZ

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, kış mevsiminde olası bir problemin yaşanmaması için icracı müdürlüklerin yöneticileri ve personelleriyle toplantı düzenledi.

ADIYAMAN BELEDİYESİ KIŞA HAZIRIZ

Adıyaman'da geçen yıl yağan yoğun karda yaşanan aksaklıkların bu yıl yaşamama için tedbirlerini erken aldı.

Olası bir aşırı yağışta soruna acil müdahale edilmesi için yapılan hazırlıklarla ilgili sorumlu yönetici ve personellerden bilgiler alan Başkan Kılınç, "Ekiplerimiz kışa hazır" dedi.

Su ve Kanalizasyon İşleri, Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğünde görevli sorumlu ve personel ile birimlerin bağlı olduğu Belediye Başkan Yardımcısı Mithat Töken ile gerçekleştirdiği toplantı sonunda değerlendirmelerde bulunan Başkan Süleyman Kılınç, geçen yıl Adıyaman tarihinin gördüğü en yoğun kar yağışı dolayısıyla yaşanan aksaklıkların ve aşırı yağışların oluşturabileceği baskınlara karşı tedbirleri arttırdıklarını belirtti."Fen İşleri, ASKİM, Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğünde görevli arkadaşlarımızla saha çalışmaları ve kışa hazırlık üzerine çalışma planı konulu toplantı yaptık. İnşallah vatandaşımıza bu kış problemsiz bir mevsim geçirmelerini sağlayacağız" dedi.

AdminAdmin