GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-09-2021 21:43   Güncelleme : 24-09-2021 23:48

AEP Mimarlık Ofisi açıldı

Başarılı projelere imza atan Uşaklı genç Mimar Ahmet Emre Pervane Özen İşhanın'da mimarlık ofisini açtı.

AEP Mimarlık Ofisi açıldı

Uşak İlinin iş ve siyasi dünyası  açılışta buluşurken, mimarlık ofisinin açılış kurdelasını Milliyetçi Hareket Partisi Uşak İl Başkanı Ayhan Kınden dualar eşliğinde kesti.

Uşaklı genç mimar Ahmet Emre Pervane, çok beğenilen proje ve çizimleriyle inşaat sektörüne farklı bir bakış açısı getirirken, sosyal faaliyetlerdeki etkinliği ile de Uşak'ın kültürel yaşamına önemli katkı sağlıyor.

Genç mimar Ahmet Emre Pervane'nin mimarlık ofisinin açılışı Uşaklı iş ve siyasi dünyasının isimlerini bir araya getirdi. Açılış törenine genç mimarın ailesi, yakınları, arkadaşları ve çok sayıda davetli  katıldı. Mütahit Namık Kemal Pervane'in oğlu olan,  aynı zamanda Bilgisayar yazılımcısı Yahya Kemal'in yiğeni  Uşaklı Genç  Mimar Ahmet Emre Pervane açılış törenine katılan, çiçek yollayan, telefonda arayıp hayırlı olsun temennisinde bulunan herkese teşekkür etti.

Lefke Avrupa Üniversitesi İngilizce Mimarlık Bölümü mezunu Mimar Ahmet Emre Pervane  Uşak Haber Saati yöneticisi Halil Çavuşoğlu ve Ege Ses Haber yöneticisi İsmail Çetin'in sorularını cevapladı. Genç Mimar Pervane konuşmasında doğa büyüme Uşaklı olduğunu,  Uşak'ı çok sevdiğini ve kendi memleketine hizmet etmek için geldiğini belirtti.