AFYONKARAHİSAR
Giriş Tarihi : 19-08-2021 13:58   Güncelleme : 19-08-2021 13:58

Ağustos Ayı Halk Toplantısı Vali Vekili Mehmet Keklik başkalığında yapıldı

Vatandaşların devletle olan bağını güçlendirmek, sorunlarına etkili ve hızlı çözümler üretebilmek amacıyla düzenli aralıklarla yapılan Halk Toplantısı Vali Vekili Mehmet Keklik başkanlığında ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla yapıldı.

Ağustos Ayı Halk Toplantısı Vali Vekili Mehmet Keklik başkalığında yapıldı

Vatandaşların sağlık, sosyal yardım, iş ve diğer konularda kendisine ilettiği sıkıntıları ve talepleri dinleyen Vali Vekili Mehmet Keklik, çözümler üretti.

İMKÂNLAR DAHİLİNDE ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ

Toplantı öncesi açıklamalarda bulunan Vali Vekili Mehmet Keklik: “Devletimizin imkânları dâhilinde tüm sorunlara çözümler üretmeye çalışıyoruz. Her türlü sıkıntıda tüm vatandaşlarımıza kapılarımız her daim açıktır. Düzenli aralıklarla yaptığımız bu toplantılarda vatandaşlarımızı dinleyerek, onların taleplerine çözümler üretiyoruz. Onların huzuru ve güveni bizler için önemli” dedi.

Ardından toplantıya katılan vatandaşlar sırasıyla söz alarak taleplerini ilettiler. Vatandaşları tek tek dinleyen Vali Vekili Mehmet Keklik bazı sorunları kendisi çözerken, bazı talepleri de ilgili kurumlara havale ederek gereğinin yapılmasını istedi.