GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-04-2024 11:50

AK PARTİ GENEL MERKEZ YETKİLİLERİNDEN SİVASLI VE ULUBEY BELEDİYE BAŞKANLARINA ZİYARET

 AK PARTİ GENEL MERKEZ YETKİLİLERİNDEN SİVASLI VE ULUBEY BELEDİYE BAŞKANLARINA ZİYARET

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Semiha Ekinci ve Müzehher Belma Erdoğan, beraberinde AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar ile birlikte Sivaslı Belediye Başkanı Bahri Azatçam ve Ulubey Belediye Başkanı Veli Koçlu'yu ziyaret etti.

Ziyarette, yeni dönemde göreve seçilen Sivaslı Belediye Başkanı Bahri Azatçam ve Ulubey Belediye Başkanı Veli Koçlu'ya hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu. AK Parti'nin yerel yönetimlerdeki temsilcileri, ilçe belediye başkanlarına başarılar diledi ve işbirliği için ellerini uzattı.Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, bölgenin ihtiyaçları ve projeleri üzerine fikir alışverişi yapıldı. AK Parti Genel Merkez yetkilileri, yerel yönetimlerin güçlendirilmesi ve vatandaşa daha iyi hizmet sunulması için ortak çalışma vurgusu yaptılar.

Ziyaret, samimi bir atmosferde geçerken, AK Parti'nin yerel yönetimlerdeki koordinasyon ve iletişim politikasının önemine dikkat çekildi. Sivaslı ve Ulubey'deki belediye başkanları da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, işbirliği ve dayanışma mesajları verdi. AK Parti Genel Merkez yetkilileri, ziyaretin sonunda Sivaslı ve Ulubey'e verdikleri destek ve işbirliği sözlerini teyit ederek, birlikte hareket etme kararlılıklarını vurguladılar.

 

AdminAdmin