SİYASET
Giriş Tarihi : 06-06-2021 12:18   Güncelleme : 06-06-2021 18:09

AK Parti İl Başkanı Tuğrul, " CHP'yi de temizleyeceğiz"

Adalet ve Kalkınma Partisi Uşak İl Teşkilatı kadın kolları, gençlik kolları ve Merkez İlçe Yönetimi ile birlikte 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nde AK Parti Uşak Çevre Şehircilik Başkanı Mehmet Keskin'in organizasyonuyla çöp toplama etkinliği gerçekleştirdi. Etkinlikle ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, çevre duyarlılığının AK Parti yönetiminde en üst düzeye çıktığını belirtti.

AK Parti İl Başkanı Tuğrul,

AK Parti Uşak İl Teşkilatı'nın gerçekleştirdiği etkinliğe Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, Çevre Şehirçilikten sorumlu Uşak AK Parti Başkanı Mehmet Keskin ve parti il teşkiltatı katıldı.

"BÜTÜN TÜRKİYE BUNA ŞAHİTLİK EDİYOR"

AK Parti İl Başkanı Fahrettin Tuğrul ise etkinlik sırasında yaptığı basın açıklamasında, "Çevre ve doğa Rabbimiz tarafından bizlere emanet edilmiştir. Bu emanete en ciddi anlamda sahip olansa AK Parti. Sayın cumhurbaşkanımızın liderliğinde buna bütün Türkiye şahitlik ediyor." diye konuştu. Tuğrul, çevreye duyulan hassasiyetin AK Parti'de en üst düzeyde olduğunu da ifade ederek, Türkiye'de "Sıfır Atık Projesi" ile ilgili Uşak'ta tek belge sahibi olan partinin de AK Parti olduğunu söyledi. 

Tuğrul, çevrenin bir emanet olduğunu, ileride gelecek nesillere kalacağını da vurgulayarak yaşanabilir bir dünya ve yaşanabilir bir Uşak için AK Parti'ye ait olan belediyelerle birlikte çalışmaya devam edeceklerine değindi. 

TUĞRUL'DAN SİVASLI DEVLET HASTANESİ ARAZİSİ AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz günlerde temeli atılan Sivaslı Devlet Hastanesi ile ilgili de konuşan Tuğrul, Cumhuriyet Halk Partisi'nin yalan siyaseti ürettiğini söyledi. AK Partili Fahrettin Tuğrul, "TDK'ye bir vatandaşın başvuru yapıp yalan eşittir CHP demesi lazım. Uşak'ın siyasi aktörleri de genel merkezin yolunda gidiyor." diye konuştu. Sivaslı Devlet Hastanesi arazisinin Sivaslı Belediye'sine ait olmadığını söyleyen Tuğrul, böyle bir haberi CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım'ın Sözcü Gazetesi'ne yaptırdığını ifade etti. Tuğrul ayrıca Sivaslı Belediye Başkanı Hürriyet Şafak'ın da programda yer aldığını belirtti. AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, "Biz Cumhuriyet Halk Partisi'ni bir kez daha kınıyoruz, dürüst siyaset yapmaya davet ediyoruz. Biz çevremizi temizleyeceğiz, siyaseti de temizleyeceğiz, Cumhuriyet Halk Partisi'ni de temizleyeceğiz." dedi.