SİYASET
Giriş Tarihi : 14-09-2023 18:41   Güncelleme : 14-09-2023 18:45

AK PARTİ'DEN İŞ DÜNYASINA ANLAMLI ZİYARET

AK PARTİ'DEN İŞ DÜNYASINA  ANLAMLI ZİYARET

Ak Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar ve Milletvekili Fahrettin Tuğrul, İş Dünyasına Destek Ziyaretleri Gerçekleştirdi

Uşak'ta siyaset ve iş dünyası arasındaki güçlü işbirliğinin bir örneği olarak, Ak Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar ve Milletvekili Fahrettin Tuğrul, beraberlerinde İl Başkan Yardımcısı Yasin Erdoğan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Okay Demir, Ahmet Atak ve Mehmet Özbağ ile birlikte iş dünyasının önemli isimlerini ziyaret etti.

Dokumacılar sitesinde faaliyet gösteren Hakan ve Kudret Yıldırım'ın iş yerlerini ziyaret eden Ak Parti heyeti, işletme sahipleriyle samimi bir şekilde görüşerek sektördeki gelişmeleri ve ihtiyaçları dinledi.

Ardından Karma Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Ak Parti temsilcileri, Öztürk İplik'in sahibi Mahmut Öztürk, Enka İplik İşletmesi'nin sahibi Mehmet Türkmen ve İlyas Öztürk, Febatex İplik ve Battaniye işletmesinin sahipleri Bekir ve Ferhat Barış, ve Yaren Tekstil İşletmesi'nin sahibi Kenan Gölbaşı ile bir araya geldi.

Ak Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar, bu işletmelerin sahiplerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, iş dünyasının Uşak'a katkılarına vurgu yaptı. Kendilerine hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen Yaşar, Uşak'ın ekonomik büyümesine olan katkılarından dolayı iş dünyasına olan desteklerinin süreceğini belirtti.

Bu ziyaretler, Uşak'ın sadece siyasette değil, iş dünyasında da birlik ve beraberliğin güçlü olduğunu bir kez daha gösterdi. Ak Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar ve Milletvekili Fahrettin Tuğrul, iş dünyasının nabzını tutmaya ve ihtiyaçlarına duyarlı bir şekilde hareket etmeye devam ediyorlar.

AdminAdmin