UŞAK
Giriş Tarihi : 08-06-2022 17:51   Güncelleme : 08-06-2022 18:00

BAŞKAN MUSTAFA MIDIK GÜVEN TAZELEDİ

Uşak Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası seçimleri gerçekleştirildi. 302 meslek üyesinin oy kullandığı seçim sonucunda pusula grubunun adayı Mustafa Mıdık, güven tazeleyerek odanın yeniden başkanlığına seçildi.

BAŞKAN MUSTAFA MIDIK GÜVEN TAZELEDİ

Üç listenin yarıştığı seçimlere mevcut başkan Mustafa Mıdık, Celalettin Çoban ve Süleyman Işık girdi. Sabah saatlerinde başlayan oy kullanma işlemi akşam saat 17.00’a kadar devam etti. Yapılan oylamalar sonucunda Mustafa Mıdık’ın yer aldığı grup, 143 oy ile 3 üyesini, Celalettin Çoban’ın bulunduğu grup ise aldığı 132 oy ile 2 üyesini oda yönetim kuruluna seçtirdi

Alınan seçim sonuçları neticesinde Uşak Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasının başkanı ise mevcut Başkan Mustafa Mıdık oldu. Mustafa Mıdık tekrar seçilmesinin ardından birlik ve beraberlik mesajı verdi. Başkan Mıdık’ seçimin ardından mazbatayı alarak göreve kaldığı yerden devam dedi.

Mıdık’ yaptığı açıklamada teveccüh gösterip tekrar Başkan seçen üyelerime çok teşekkür ederim kıran kırana bir seçim oldu nihayetinde yaptığımız seçim Çalışmaları sandıkta belli oldu. Başında olduğumuz pusula mali müşavirler gurubu seçimleri kazandı ve bugün itibariyle mazbatamızı da aldık kaldığımız yerden çalışmalarımıza devam edeceğiz bütün üyelerimize teşekkür ederim dedi.