GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-04-2024 18:32

BAŞKAN YALIM, İFTAR SOFRASINDA BİNLERCE VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN YALIM, İFTAR SOFRASINDA BİNLERCE VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ

Başkan Yalım Göreve Geldikten Sonra İlk İftarını Düzenledi 

Dün yapılan coşkulu törenle mazbatasını alan ve Uşak Belediye Başkanlığı görevine başlayan Özkan Yalım, bu akşam düzenlediği ilk iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi. Kent merkezinde bulunan İsmetpaşa Caddesine kurulan iftar sofrasına binlerce kişi katılırken; Başkan Yalım’ın vatandaşlarla olan yakınlığı gözlerden kaçmadı.

İftar Programına Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım’ın yanı sıra, CHP Uşak İl Başkanı Sevinç Yazgan, CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba ve Belediye Meclis Üyeleri katılım sağladı.GÖNÜLLERE DOKUNAN SICAK DİYALOGLAR DİKKAT ÇEKTİ

Birlik ve beraberliği güçlendiren, ihtiyaç sahibi vatandaşların tebessümüne sebep olan toplu iftar yemeği; Başkan Yalım’a gösterilen yoğun ilgiye sahne oldu. Özellikle Yalım’ın yeni görevini tebrik eden ve desteklerini sunan vatandaşlar kente yapılacak yeni hizmetler hakkında Başkan Yalım’dan ve beraberindeki ekipten bilgiler aldı. Topun atılmasıyla birlikte ezan eşliğinde oruçlar açılarak dualar edildi.

HERKESE EŞİT HİZMET GİDECEK

İftar programında vatandaşların Kadir gecesini de kutlayan Başkan Yalım, herkesle selamlaşarak girdikleri bu yolda gördükleri destekten dolayı vatandaşlara teşekkürlerini iletti. Bundan böyle belediye hizmetlerinin kent genelinde herkese eşit şekilde ulaşacağının altını çizen Yalım; kentin vizyonunu artıracak güzel projelerle Uşak halkına hizmet edeceklerini ifade etti. Halkçı belediye anlayışıyla çalışacaklarını vurgulayan Başkan Yalım, mübarek Ramazan ayı vesilesiyle halkın her kesimiyle kucaklaşmaktan ve tüm gönüllere temas etmekten mutluluk duyduklarını kaydetti.

 

 

 

 

AdminAdmin