UŞAK
Giriş Tarihi : 01-12-2021 21:11   Güncelleme : 01-12-2021 21:18

BATURALP AİLESENİN ACI GÜNÜ

Uşak ilinin sevilen esnaflarından olan Korhan Baturalp amansız hastalıkla uzun zamandır verdiği mücadeleyi maalesef kaybetti. Uşak’ta   faaliyet gösteren bir yerel  TV Kanalında uzun yıllar spikerlik yapan ve şimdi ise bir yerel internet sitesinde habercilik yapan, Uşak illinin sevilen kişilerinden olan  Fadime Baturalp’in de eşi olan Korhan Baturalp’ın ölü haberi Uşaklılarda büyük üzüntüye sebeb oldu.

BATURALP AİLESENİN ACI GÜNÜ

Tedavi gördüğü İzmir Ege Üniversitesi hastanesinde hayatını kaybeden Korhan Baturalp’ın naaşı bugün memleketi Uşak’a getirildi.  Merhum Korhan Baturalp bugün Yücetepe Camiinde İkindi namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası, Şekerevleri Asri Kabristanlığına gözyaşları ile defnedildi. Cenaze törenine ailesi, sevenleri,  yakınları ve merhumun kederli eşi Uşaklı basın mensubu Fadime Baturalp’in meslekdaşları katıldı.

Uşak ilinin sevilen kişilerinden olan Korhan Baturalp uzun zamandır İlik Kanseri tedavisi görüyordu. 1969 doğumlu ve 2 çocuk babası Korhan Baturalp’in ölü haberi ailesi ve tanıyan tüm Uşaklılarda büyük üzüntüye sebeb oldu.

Bizde Uşak Haber Saati haber sitesi ve Ege Ses Haber İnternet Haber Sitesi olarak Uşak İlinin sevilen isimlerinden olan merhuma Allah'tan rahmet, Baturalp Ailesine, Sevenlerine Başsağlığı ve Sabırlar dileriz.