GÜNCEL

BAY BAHTİYAR DÖNER'DEN ALKIŞLANACAK DAVRANIŞ

Bay Bahtiyar Döner Salonu bir günlük hasılatını Asel bebeğin tedavisi için bağışladı.

BAY BAHTİYAR DÖNER'DEN ALKIŞLANACAK DAVRANIŞ

Bay Bahtiyar Döner Salonu Bir Günlük Hasılatını Asel Bebeğin Tedavisi İçin Bağışladı. Uşak İlinin Sivaslı İlçesine bağlı Pınarbaşı Beldesinde yaşayan SMA hastası Asel Bebeğin tedavisi için gerekli paranın toplanması için bir çok yardım kampanyası yapılıyor. Uşak ve İlçelerinde duyarlı esnafların başlatmış olduğu kampanyaların bir yenisini bugün  Bay Bahtiyar Döner Salonu yaptı.

Bay Bahtiyar Döner Salonu İşletme sahibi Bayram Özkan kampanyaya dahil olmadan önce Asel bebeğin ailesine ulaşıp yardım kampanyasında bulunmak istediklerini belirtti. Asel bebeğe nefes olan Bay Bahtiyar Döner Salonu işletmesi 8 Mart Dünya Kadınlar gününde kadın çalışan ve kadın müşterilerine çiçek vererek gönüllerde taht kurmuştu.

20 yıldır Kurtuluş Mahallesi Çakaloz Sokak No:3/A  adresinde Uşaklılara hizmet veren Bay Bahtiyar Döner Salonu İşletmesi,  bu sefer de SMA hastası olan Asel Bebeğin tedavisi için gereken paranın toplanmasında bizim de katkımız olmalı dediler ve bir günlük hasılatını bağışladılar.Bütün elemanları bugün Uşak'ta kar yağışı olmasına rağmen hümmalı şekilde çalışarak Asel'e nefes oldular. Bu kampanyayı sosyal medyadan duyan duyarlı Uşak Halkı gerek telefonla gerekse bizzat salona gererek Asel'e nefes oldular. Uşak Halkının kampanyaya yoğun olarak katıldığı gözlemlendi.


Asel Bebek için yardım kampanyası yapan Bay Bahtiyar Döner Salonu işletmesine bugün Asel Bebeğin annesi, babası ve dedesi geldi. Asel bebeğin ailesi işletme sahibi Bayram Özkan'a teşekkür etti. Bay Bahtiyar Döner Salonu İşletme sahibi Bayram Özkan bugün yaptıkları hasılatı Asel Bebeğin hesabına bağışladı.