GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-08-2021 14:10   Güncelleme : 05-08-2021 14:42

Bayraklı Belediyesi'ne ait olan su tankeri alevler içinde kaldı

Bayraklı Belediyesi'ne ait olan su tankeri aracı alevlerin arasında kaldı. Araç kullanılamaz hale gelirken belediye ekiplerinin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bayraklı Belediyesi'ne ait olan su tankeri alevler içinde kaldı

Muğla'nın çeşitli bölgelerinde devam eden orman yangınlarına müdahal etmek için giden yardım araçları arasında bulunan Bayraklı Belediyesi'ne ait su tankeri alevlerin arasında kaldı. Büyük bir tehlike atlatan ekiplerin sağlık durumunun iyi olduğu belediyeye ait olan aracın ise kullanılamaz hale geldiği öğrenildi.

SANDAL'DAN AÇIKLAMA

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ise Twitter hesabından yaptığı paylaşımda çalışma arkadaşlarına geçmiş olsun dileklerini iletirken şu ifadeleri kullandı; " Günlerdir devam eden yangında cansiperane çalışan arkadaşlarımızın Belediyemize ait su tankeri ile itfaiye araçlarına takviye yaparken rüzgarın etkisiyle yön değiştiren alevlerin arasında kaldığını öğrendim. İlk müdahalesi yapılan çalışma arkadaşlarımın sağlık durumları iyi." 

"ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM"

Büyük tehlike atlattıklarını da ifade eden Sandal, " Çalışma arkadaşlarıma ve canla başla mücadele eden tüm ekiplere Bayraklılı hemşehrilerim adına şükranlarımı sunuyorum. Gün dayanışma günüdür, bunu da atlatacağız, yaralarımızı yine hep birlikte saracağız." dedi.