SİYASET
Giriş Tarihi : 13-09-2021 10:54   Güncelleme : 13-09-2021 10:54

BBP Kale İlçe Başkanlığı'na Özsoy seçildi

Denizli’de Büyük Birlik Partisi (BBP)’nin ilçe kongreleri devam ediyor. Kale ilçesinde yapılan seçimle ilçe başkanlığına Kadir Özsoy seçildi.

BBP Kale İlçe Başkanlığı'na Özsoy seçildi

Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe kongreleri devam ediyor. Geçtiğimiz gün Kale ilçesinde yapılan ilçe kongresinde Kadir Özsoy ilçe başkanlığı görevine seçildi.

BBP İl Başkanı İsmail Karateke, partisinin Denizli’de güçlenerek büyümeye devam ettiğini söyledi. Parti olarak ilçe kongrelerine devam ettiklerini anlatan İl Başkanı Karateke, “Partimizin ilçelerde çalışmalarına ağırlık verdik. Her ilçemizde kongrelerimizi tamamlayıp ilçe teşkilatlarımızın daha aktif çalışmalarını sağlamayı planladık. Bugüne kadar Honaz, Çardak, Buldan, Tavas, Acıpayam, Serinhisar, Pamukkale ve Merkezefendi ilçelerinde kongrelerimizi tamamladık. Önümüzdeki süreçte Çivril ve Çal ilçelerinde de kongrelerimizi yaparak ilçe başkanlarımızın vakit geçirmeden çalışmaya başlamasını sağlayacağız.

İlçelerimizde partimize olan ilgi ve sevgi çok fazla, üye kayıtlarımızla ilçelerde ve bağlı mahallelerde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kale ilçe başkanlığı görevine seçilen Kadir Özsoy başkanımıza başarılar diliyorum. Allah utandırmasın. Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun gösterdiği hedefler doğrultusunda ilçelerimizde ve il merkezimiz de hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

Kale İlçe Başkanlığı görevine seçilen Kadir Özsoy’da, “Partililerimizin desteğiyle, oy çokluğuyla ilçe başkanlığı görevine seçildim. İl teşkilatımızla koordineli olarak Kale ilçemizde partimiz için çalışmalara başlayacağız. İlçe yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte bize verilen emanete sahip çıkacağız. İlk etapta ilçeye bağlı mahallerde yeni üye kayıtlarına başlayacağız. Gece gündüz çalışacağız” dedi.