DENİZLİ
Giriş Tarihi : 13-12-2021 15:29   Güncelleme : 13-12-2021 15:29

BBP Serinhisar da ilçe başkanlığına Alı Genç, seçildi

Denizli’nin Serinhisar İlçesinde Büyük Birlik Partisi olağan üstü kongresi yapıldı. İlçe binasında yapılan seçimde Ali Genç ilçe başkanlığı görevine seçildi.

BBP Serinhisar da ilçe başkanlığına Alı Genç, seçildi


Denizli’de Büyük Birlik Partisi (BBP) Serinhisar İlçe teşkilatında seçim heyecanı yaşandı. İlçe binasında yapılan olağan üstü kongrede Ali Genç, kullanılan oyların tamamını alarak başkanlık görevine seçildi. Kongreye BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Tarık Sarı, BBP İl Başkanı İsmail Karateke, il yöneticileri ve çevre ilçe başkanları katıldı. Kongre ile ilgili olarak açıklama yapan BBP İl Başkanı İsmail Karateke, ‘Serinhisar ilçe kongremizi gerçekleştirdik. Uzun yıllar başkanlık görevini layıkıyla yürütmüş olan Avni Gemi’ye ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz. İlçe başkanı seçilen Ali Genç Başkanımıza ve yönetimine başarılar diliyoruz. Rabbim yar ve yardımcıları olsun. Kongremiz de bizi yalnız bırakmayan Genel Başkan Yardımcımız Ahmet Tarık Sarı ve tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Serinhisar da genç ve dinamik yeni yönetimimiz ile çalışmalarımıza kaldığımız yerden daha güçlü şekilde devam edeceğiz. Diğer ilçelerimizde de teşkilatlarımızı güçlendirme ve üye çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah 2023 seçimlerine güçlü bir şekilde hazırlanıyoruz. 

Önümüzdeki seçimlerde hem yerelde hem genel de güzel sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. İl ve ilçe teşkilatlarımızda yeni üye kayıt çalışmalarımız devam ediyor. Halkımızın partimize ilgi bizleri mutlu ediyor.’ Dedi. Kongre sonunda İl Başkanı İsmail Karateke'nin doğum günü kutlaması da yapıldı.