SİYASET
Giriş Tarihi : 27-03-2024 16:34

BBP Uşak Belediye Başkan Adayı Mehmet Kahveci, Kamu Kurumlarını Ziyaret Ederek Projelerini Anlattı

 BBP Uşak Belediye Başkan Adayı Mehmet Kahveci, Kamu Kurumlarını Ziyaret Ederek Projelerini Anlattı

Uşak'ta 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan mali idareler seçimlerine sayılı günler kala, Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Kahveci, yoğun bir ziyaret programıyla kamu kurum ve kuruluşlarını dolaşıyor. Makine mühendisi olan Kahveci, bu ziyaretlerde vatandaşlara projelerini tanıtarak destek istiyor.

Bugün, Kahveci'nin ziyaret rotası Uşak İtfaiye Müdürlüğü'ne düştü. Burada İtfaiye Müdürü Kudret Aydın ve itfaiye personelleriyle bir araya gelen Kahveci, belediye başkanlığı için planladığı projeler hakkında bilgi verdi.

Ziyaret sırasında Mehmet Kahveci, şehrin güvenliği ve yangın önleme konularında yapmayı planladığı çalışmaları detaylı bir şekilde anlattı. İtfaiye personelleri de Kahveci'nin projelerine ilgi göstererek, şehrin geleceği için yapılacak çalışmalara destek vereceklerini belirttiler.

Kamu kurumları ziyaretlerinde vatandaşların da ilgisini çeken Mehmet Kahveci, BBP'nin Uşak Belediye Başkan adayı olarak şehre yeni bir vizyon kazandırmayı hedefliyor. Seçimlere sayılı günler kala, Kahveci'nin bu yoğun ziyaret programı, seçmen nezdinde olumlu yankılar uyandırıyor.

 

 

 

 

 

AdminAdmin