DENİZLİ
Giriş Tarihi : 19-03-2022 20:19   Güncelleme : 19-03-2022 20:19

BBP’de Çanakkale şehitleri ve tüm şehitler için mevlit okutuldu

Denizli’de Büyük Birlik Partisi (BBP) il Kadın kolları ve Merkezefendi ilçe kadın kolları üyeleri tarafından, parti binasında Çanakkale şehitleri, Merhum Şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu ve tüm şehitler için mevlit okutuldu.

BBP’de Çanakkale şehitleri ve tüm şehitler için mevlit okutuldu

DenizliDe 18 Mart Çanakkale Zaferi nedeniyle Büyük Birlik Partisi (BBP) il Kadın kolları ve Merkezefendi ilçe kadın kolları üyeleri tarafından, parti binasında Çanakkale şehitleri, Merhum Şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu ve tüm şehitler için mevlit okutuldu. Parti binasında okunan mevlit Kur-an’ı Kerim okunmasıyla başladı.

Okunan mevlidin ardından pilav hayrı yapıldı. BBP İl Başkanı İsmail Karateke ’Şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anarken, yoğun katılımla gerçekleşen etkinlik dolayısıyla Kadın kolları başkanlarımıza ve teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Çanakkale zaferi tarihe adını altın harflerle yazdıran, kahramanlık destanlarının yazıldığı büyük bir zaferdir. Çanakkale Zaferiyle birçok dünya ülkesinin de tarihi değişmiştir. Çanakkale, bize Çanakkale geçilmez dedirten yiğitlerin, gözünü bile kırpmadan şahadete koşan yiğitlerin emanetidir. Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun. Hepsini saygıyla minnetle şükranla anıyoruz. dedi.