SİYASET
Giriş Tarihi : 12-10-2021 13:12   Güncelleme : 12-10-2021 13:12

BBP'nin Genel İstişare Toplantısı Ankara'da yapıldı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Merkezi tarafından Ankara da genel istişare toplantısı düzenlendi. BBP İl Başkanı İsmail Karateke ve ilce başkanlarının katıldığı toplantının ardından Genel Başkan Mustafa Destici'ye Buldan el isi yöresel ürünlerle Kale'nin tescilli biberi ve Kale baklavası hediye edildi.

BBP'nin Genel İstişare Toplantısı Ankara'da yapıldı

Ankara da düzenlenen Büyük Birlik Partisi (BBP) genel istişare toplantısına BBP İl Başkanı İsmail Karateke ve ilce başkanları katildi. Parti çalışmalarıyla ilgili önemli konuların konuşulduğu toplantının ardından Denizli nin yöresel ürünlerinden olan tescilli Kale biberi, Kale Baklavası, Buldan ilçesine ait el isi ürünler ve kara tezgâhta dokunan gömlek BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'ye il Başkanı Karateke tarafından hediye edildi. Partisinin tüm Türkiye de olduğu gibi Denizli'de de yükselişinin sürdüğünü anlatan BBP İl Başkanı Karateke, genel istişare toplantısında ele alınan konularla birlikte parti çalışmalarına devam edeceklerini söyledi. İlçelerdeki teşkilatlanmaya hız vereceklerini, ilce ziyaretleriyle birlikte halkla bir araya gelerek partiye yeni üye kayıtlarını sürdüreceklerine dikkat çeken il Başkanı Karateke, Yarın secim olacakmış gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz. Genel merkezimiz tarafından düzenlenen genel istişare toplantımıza ilce başkanlarımızla birlikte katilim sağladık. Cok verimli bir toplantı oldu. Toplantımızda alınan kararlar doğrultusunda Denizli merkez ve ilçelerinde parti çalışmalarımıza yon vereceğiz. İlce ziyaretlerimizi daha da sıklaştıracağız. Yeni üye kayıtlarıyla ilgili geniş katilimli toplantılar düzenleyeceğiz. Ankara ya giderken kentimizin tanıtımında büyük rol alan yöresel ürünlerimizi de yanımızda götürdük, ilce başkanlarımızla birlikte hediyelerimizi Genel Başkanımız Mustafa Destici ye takdim etti, genel başkanımızı en yakın tarihte Denizli’mize davet ettik. Şehit genel başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu nun gösterdiği hedefler doğrultusunda parti çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi.

İL VE İLÇE BAŞKANLARI KATILDI

Ankara'da düzenlenen partinin genel istişare toplantısına il ve ilçe başkanları katıldı. Program akabinde Kale ilçe başkanına meşhur Kale baklavası ve Kale biberi, Buldan ilçe başkanı Buldan işi gömlek, el işi yöresel ürünler ve organik doğal bal hediyelerini Genel başkana takdim edildi.

50 YENİ ÜYE KAYDI YAPILDI

Büyük Birlik Partisi (BBP) Pamukkale ilce kadın kollu başkanlığında görev değişimi yapıldı. Başkan Ayşe Turanlier görevi Sevgi Yolcuoğlu na parti binasında düzenlenen törenle devir etti. Törende partiye 50 yeni üye kaydı da yapıldı. 

150'YE YAKIN KİŞİ KATILDI

Denizli de Büyük Birlik Partisi (BBP) İl binasında düzenlenen törenle Pamukkale ilce kadın kollu başkanlığında görev değişimi yapıldı. Törende BBP Pamukkale İlçe Başkanı Ayşe Turanlier, görevi Sevgi Yolcuoğlu na devir etti. Devir teslim törenine BBP Il Başkanı İsmail Karateke, Pamukkale ilce başkanı Hasan Urcu katildi. BBP Il Başkanı Karateke görevi basari ile tamamlayan Ayşe Turanlier e teşekkür ederek yeni göreve gelen Sevgi Yolcuoğlu na da basari dileklerini iletti. Başkan Karateke, Muhsin Başkandan aldığımız emanetlere sahip çıkmak büyük birlik hareketini kadınıyla genciyle tüm teşkilatlarımızla birlikte üye sayimizi katlayarak 2023 seçimlerine hazırlanıyoruz. Partimiz çatısı altında siyaset yapmak isteyen kadınlarımıza kapımız sonuna kadar acik. Kadının olduğu her yerde basari vardır. Tüm Denizlili hemşerilerimizi BBP de siyaset yapmaya davet ediyoruz dedi. Yaklaşık 150 kişinin katıldığı devir teslim töreninde 50 ye yakın yeni üye kaydı yapıldı.