GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-08-2021 16:32   Güncelleme : 09-08-2021 16:32

BOTAN'dan İzmir'de görkmeli açılış!

BOTAN BOHTİ Aileleri Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Kültür ve Derneği Merkezi açılışını İzmir’de görkemli bir törenle gerçekleştirdi.

BOTAN'dan İzmir'de görkmeli açılış!

 BOTAN BOHTİ Aileleri Sosyal Yarımlaşma Dayanışma Kültür Ve Derneği Merkezi Açılışını İzmir’de Görkemli Bir Törenle Gerçekleştirdi.
08.08.2021 tarihinde saat 14:30 da İzmir Konak’ta BOTAN Eğitim ve Kültür Derneği Merkezi Açılış Töreni Görkemli Bir Açılışa Ev Sahipliği Yaptı. Açılışa çok sayıda davetli Siyasi ve STK yöneticilerin yanında kanaat önderlerininde hazır bulunduğu dikkatten kaçmadı. 

Açılış konuşmasının ardından dualarla açılan Yeni merkezin hayırlara vesile olması temennisinde bulunuldu. Açılış sonrası kısa bir konuşma yapan BOTAN Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Erhan Gezer şunları söyledi:

Artık Aşiretimizin ve camiamızın ayrıca bizlere gönül veren tüm dostlarımızı kucaklayacağımız bir yuvaya kavuşmanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Buranın oluşumunda emeği geçen başta dernek yöneticilerimiz olmak üzere desteklerini bizlerden esirgemeyen siz değerli dostlarımıza sonsuz şükranlarımı sunar vatana ve millete ayrıca tüm camiamıza hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum, sözleriyle konuşmasına son verdi.

Ardından Uzman Çavuşlar Global Akademi Başkanı Gafur Oturak, Başarı Plaketini BOTAN Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Erhan Gezer’e taktim etti.

Coşkulu bir kalabalığın katıldığı açılış töreni davetliler ile yapılan sohbet ve yeni genel merkezin tanıtılmasını müteakip sona erdi.