SİYASET
Giriş Tarihi : 25-03-2024 19:36

Büyük Birlik Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı Mehmet Kahveci, Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Atalay Savaş'ı Ziyaret Etti

Büyük Birlik Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı Mehmet Kahveci, Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Atalay Savaş'ı Ziyaret Etti

Büyük Birlik Partisi'nin Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Kahveci, seçim çalışmaları kapsamında Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Atalay Savaş'ı ziyaret etti. Beraberindeki heyetle birlikte gerçekleşen ziyarette, önemli konular masaya yatırıldı.

Büyük Birlik Partisi MKYK üyesi Uğur Karaca, Ahmet Acet ve Mustafa Madanoğlu'nun da yer aldığı heyet, Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Atalay Savaş'ı makamında ziyaret etti. Belediye başkan adayı Mehmet Kahveci, nazik kabulünden dolayı Başkan Savaş'a teşekkürlerini iletti. Ziyaret sırasında, Uşak'ın ekonomik ve sosyal yaşamına dair fikir alışverişi yapıldı ve esnafın beklentileri üzerine konuşuldu. Mehmet Kahveci, esnafın sorunlarını dinleyerek, çözüm önerilerini değerlendirmeye aldıklarını belirtti.

Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Atalay Savaş ise, Mehmet Kahveci ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Savaş, Kahveci'nin Uşak için özverili çalışmalarından dolayı takdirlerini dile getirdi.

Bu nazik ziyaret, Büyük Birlik Partisi Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Kahveci'nin, Uşak'ın önemli paydaşlarıyla iş birliğini ve diyalogu güçlendirmeye yönelik kararlılığını gösteriyor.

 

AdminAdmin