SİYASET
Giriş Tarihi : 30-07-2021 17:26   Güncelleme : 30-07-2021 19:24

CHP Uşak İl Teşkiltatı'ndan Manavgat'a destek!

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Örgütü Manavgat'a yardım kampanyası başlattı. Kampanyayı kısa sürede bitireceklerini açıklayan CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba Manavgat İlçe Başkanlığı'na ya da Belediye Başkanlığı'na teslim edileceğini açıkladı.

CHP Uşak İl Teşkiltatı'ndan Manavgat'a destek!

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Başkanı Ali Karaoba Türkiye'de son günlerde yaşanan orman yangınlarıyla ilgili konuştu. Karaoba, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'yi istifaya davet etti. CHP Uşak İl Başkanı Dr.Ali Karaoba, "Ciğerlerimiz yanıyor, Türkiye alevler içerisinde. Eş zamanlı bu kadar fazla yangın çıkıyorsa insanın aklına sabotaj geliyor." dedi. 

Terör örgütü PKK'nın ormanları yaktığı yönündeki iddiaları da değerlendiren Karaoba, "PKK'yı bitirdik diyenler hesap vermelidir diye düşünüyorum." şeklinde konuştu. 

CHP Uşak İl Örügütü olarak yardım kampanyası düzenleyeceklerini, Manavgat'a soğuk içecek göndereceklerini de açıklayan Karaoba, 1-2 gün içerisinde sonlandırıp ya Manavgat İlçe Başkanlığı'na ya da Belediye Başkanlığı'na teslim edileceğini açıkladı.