SİYASET
Giriş Tarihi : 11-06-2021 09:20   Güncelleme : 11-06-2021 10:07

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar Uşak'ta

Demokras, ve Atılım Partisi (DEVA) Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar'ın başkanlığındaki heyet Uşak'ı ziyaret etti.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar Uşak'ta

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve  Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Sanem Oktar'ın başkanlığında, 22. Dönem Bitlis Milletvekili aynı zamanda da Demokrasi ve Atılım Partisi Kurucu Üyesi  Abdurrahim Aksoy, DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Cem Avşar, Demokrasi ve Atılım Partisi'nin kurucularından Kemal Can Gür, parti kurucularından Merve Mollamehmetoğlu Keleş'ten oluşan DEVA Partisi heyeti  Uşak'ı ziyeret etti.

VATANDAŞI DİNLEDİLER

DEVA Partisi yöneticilerinin ilk durağı parti il binası oldu ve partililerle bir araya geldi. Oktar, daha sonra ise Perşembe (Sigorta) pazarında halkı ziyaret etti. Perşembe Pazarında esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek partinin çözüm önerilerini anlattı.

Esnaf ziyaretlerinin ardından Mavi Düğün Salonu'nda düzenlenen toplantıda parti heyeti Sivil Toplum Kuruluşları, muhtarlar ve siyasi parti temsilcileri bir araya geldi.

MERKEZ İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve  Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Sanem Oktar başkanlığındaki DEVA Partisi heyeti Uşak'a gelişlerinde İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı ve il, ilçe yönetimi hazır bulundu. DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar başkanlığındaki DEVA Partisi heyetin Uşak iline gelişinde Sosyal Politikalar Başkanı Kübra Akar çiçek takdimi yaptı ve hoşgeldiniz dileklerinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette Adil Kaya'da Merkez İlçe Başkanı oldu. Tarhana Baba işletmesine de uğrayan heyet, tarhana satın aldılar ayrıca partinin tarım politikasında da bahsetti. 

 

,