SİYASET
Giriş Tarihi : 29-09-2021 14:39   Güncelleme : 29-09-2021 14:55

DEVA Partisi İl Başkanı Taşlı, "Belediye, esnafa destek olmalı"

Demokrasi ve Atılım Partisi Uşak İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı gündeme dair açıklamalarda bulundu. Taşlı, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek 56 maddeden oluşan Tarım Eylem Planı'nı açıkladıklarını söyledi.

DEVA Partisi İl Başkanı Taşlı,

DEVA Partisi Uşak İl Başkanı Mehemt Ali Taşlı haftalık basın toplantısını parti il binasında gerçekleştirdi. Taşlı, Uşak'ın sorıunlarının çözümü için halkın yanında olduklarını söyledi. 56 maddeden oluşan Tarım Eylem Planları'nı açıkladıklarını ifade eden Taşlı, açıklanan planın gerçekleşmesi ütopik maddelerden oluşmadığını belirtti. 

Pandemi döneminde esnafın zor durumda kaldığını, borcunu ödeyemediğini de sözlerine ekleyen Taşlı, belediyenin zabıtalar vasıtasıyla kurmak yerine destek olması gerektiğini vurguladı. DEVA Partisi olarak siyasi çatışmalardan yana olmadıklarını da ifade eden Taşlı, halkın sorunlarını çözmek için çalıştıklarını ifade etti. 

Uşak'ın trafik sorununa da dikkat çeken DEVA Partisi Uşak İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı, özellikle Ramada Otel'in bulunduğu mevkiide çok fazla kazanın olduğunu fakat belediyenin buraya yönelik hiçbir çalışma içerisinde bulunmadığına değindi. 

Taşlı, Uşak halkını partilerine davet etti.