SİYASET
Giriş Tarihi : 11-06-2021 09:41   Güncelleme : 11-06-2021 10:19

DEVA Partisi Uşak'ı dinledi

Demokrasi ve Atılım Partisi Uşak'ta Sivil toplum kuruluşları, muhtar ve siyasi parti temsilcileri ile buluştu.

DEVA Partisi Uşak'ı dinledi

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve  Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Sanem Oktar'ın başkanlığında, 22. Dönem Bitlis Milletvekili aynı zamanda da Demokrasi ve Atılım Partisi Kurucu Üyesi  Abdurrahim Aksoy, DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Cem Avşar, Demokrasi ve Atılım Partisi'nin kurucularından Kemal Can Gür, parti kurucularından Merve Mollamehmetoğlu Keleş'ten oluşan DEVA Partisi heyeti  Uşak'ı ziyeret etti.

Parti yönetiminin ilk durağı parti binası oldu. Daha sonra ise Perşembe pazarında vatandaşla bir araya gelen heyet, burada hem sorunları dinledi hem de çözümü anlattı.

DEVA PARTİSİ HALKI DİNLEDİ

DEVA Partisi Mavi Düğün Salonu'nda ise sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve siyasi parti temsilcileri ile bir araya gelerek sorulan sorulara cevap verdiler. Toplantıda DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve  Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Sanem Oktar, 22. Dönem Bitlis Milletvekili - Demokrasi ve Atılım Partisi Kurucu Üyesi  Abdurrahim Aksoy,  DEVA Partisi Uşak İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı, DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Cem Avşar, Demokrasi ve Atılım Partisi'nin kurucularından Kemal Can Gür ve parti kurucularından Merve Mollamehmetoğlu Keleş yer aldı. 

PROGRAMA YOĞUN İLGİ

DEVA Partisi Uşak İl Başkanlığı'nın düzenlediği programa ilgi yoğundu. Şehrin öne çıkan isimlerinin yanı sıra STK temsilcileri, dernek il başkanları ile CHP'den Sevinç Yazgan, Gelecek Partisi Uşak İl Başkanı Hacım Uludağ ile Yücel Yıldız, Saadet Partisi Uşak İl Başkanı İbrahimDağgezen katıldı. 

"TÜRKİYE'NİN DEVASI DEVA PARTİSİ'DİR"

DEVA Partisi'nin toplantısında açılış konuşmasını il başkanı Mehmet Ali Taşlı gerçekleştirdi. İl teşkilat çalışmalarını ve faaliyetlerini anlatan Taşlı, parti politikalarına da değindi. Taşlı'nın ardından DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar söz aldı. Oktar, partinin tarım ve sanayi politikaları ile ilgili olarak katılımcıları bilgilendirdi. Oktar, "Türkiye'nin devası DEVA Partisi'dir." dedi. DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Cem Avşar ise üretime vurgu yaparak; "Üretime ve verimliliğe dayalı bir ekonomi için sanayi sektörü vazgeçilmez önceliklerimizden biri olacaktır."ifadelerini kullandı.