UŞAK
Giriş Tarihi : 06-08-2021 23:41   Güncelleme : 07-08-2021 00:26

EGE BÖLGESİNİN EN BÜYÜK MOBİLYA AKSESUAR VE HIRDAVAT İŞ YERİ UŞAK HALKININ HİZMETİNE GİRDİ

Mobilya aksesuarları ve hırdavat ürünleri konusunda Uşak halkına 11 yıldır hizmet vermekte olan  Özyapı Mobilya Aksesuarları ve Hırdavat, düzenlenen açılış töreniyle  yeni yerinde açıldı.

 EGE BÖLGESİNİN EN BÜYÜK MOBİLYA AKSESUAR VE HIRDAVAT İŞ YERİ UŞAK HALKININ HİZMETİNE GİRDİ

Önder Mavi San. Ve Tic. Ltd. Şti. sahibi Önder Mavi, yeni işyerinde Uşaklılara daha kaliteli ve bol çeşitlerle hizmet vereceklerini ifade ederek gösterilen ilgi nedeniyle Uşak halkına teşekkürlerini iletti.

Otogar Anadolu Mola’nın 100 metre kadar yukarısındaki yeni hizmet binasında hizmet vermekte olan Özyapı Mobilya Aksesuarları ve Hırdavat, yüzlerce kişinin katıldığı bir törenle yeni binasında hizmete girdi.

Dualarla açılan işyerinin açılışına çok sayıda davetli katıldı. Yeni işyerinde Uşak halkına hizmet verecek Özyapı ailesi olarak gece gündüz çalışacaklarına vurgu yapan işyeri sahibi Önder Mavi, “Biz bu sektöre 11 yıl önce girdiğimizde 80 metrekarelik bir alanda işe başladık. Allah’a şükürler olsun. Şimdi bin 300 metrekarelik hoş ve ferah bir alana taşındık. Uşak adına daha çeşitli ve daha kaliteli hizmet vermek adına böyle bir işyerinin açılışını gerçekleştirdik. Tekrar Uşak halkına hayırlı olsun diyorum” şeklinde konuştu.