GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-09-2023 17:53

 EGEM TV KOORDİNATÖRÜ ALİ OSMAN AŞÇI'YI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI.

 EGEM TV KOORDİNATÖRÜ ALİ OSMAN AŞÇI'YI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI.

Ali Osman Aşçı, geçirdiği rahatsızlık sonucu iki gün önce tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Bugün, memleketi Sivaslı Samatlar Köyü'nde düzenlenen cenaze töreni ile sevenleri tarafından son kez uğurlandı.

Cenaze törenine katılım oldukça yoğundu. Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba, CHP Uşak İl Başkanı Koray Akgün, CHP Uşak Merkez İlçe Başkanı Uğur Dümen, Deva Tema Vakfı Uşak İl Temsilcisi Barış Metin, Sivaslı Kaymakamı Funda Hamza Çaldağı, eski Muhasebeciler Odası Başkanı Uğur Albayrak, İş İnsanı Osman Vural, Samatlar Köy Muhtarı Mehmet Yaren, İş İnsanı Bekir Güneşhan, akademisyen Kartal Şahin, Basın Kulübü Programı'ndan meslektaşları İzzet Dönmez ve Özkan Yavaş, Egemen TV Eşme İlçe Temsilcisi Ahmet Kılınç, Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı Elif Şentürk ve Egeses Haber sahibi İsmail Çetin gibi birçok önemli isim, Ali Osman Aşçı'nın cenaze törenine katıldı.

Ali Osman Aşçı, Egemen TV'de yaptığı çalışmalarla tanınan ve sevilen bir isimdi. Gazetecilik ve medya sektörüne büyük katkıları olan Aşçı, meslektaşları ve sevenleri tarafından büyük bir saygı ve sevgiyle anılacak.Cenaze töreninde duygusal anlar yaşanırken, Ali Osman Aşçı için dualar edildi. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

AdminAdmin