UŞAK
Giriş Tarihi : 25-01-2022 11:30   Güncelleme : 25-01-2022 11:30

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ŞEVKATLİ ELLERİ İLE ÇOCUKLARA DOKUNDU

EMNİYET ÇOCUK OLDU KARDA KAYDI SOKAKTA ÇOCUKLARLA OYNADI

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ŞEVKATLİ ELLERİ İLE ÇOCUKLARA DOKUNDU


Uşak Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli sokakta karın tadını çıkaran çocuklarla çocuk oldu çocuklara meyve suyu dağıttı kek ikram etti. Devletin şefkatli elini çocuklara gösterdi.   

Uşak Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli tarafından, bu soğuk kış günlerinde vatandaşların polisten beklentilerini öğrenebilmek adına gerçekleştirdikleri hane ziyaretleri kapsamında mahallelere gidilerek yüreklerimizi ısıtacak güzel dokunuşlara imza atıldı. 


ÇOCUKLAR BİZİM VİCDANIMIZDIR
Çocukların toplumun vicdanı olduğunu aktaran İl emniyet Müdürü Mesut Gezer, “Uşak Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli tarafından, bu soğuk kış günlerinde vatandaşlarımızın polisten beklentilerini öğrenebilmek adına gerçekleştirdikleri hane ziyaretleri kapsamında mahallelere gidilerek yüreklerimizi ısıtacak güzel dokunuşlara imza attı. Bu arada Kar topu oynayan ve karda kayan çocukların eğlencelerine ortak olunmuş ve çocuklara kek ve meyve suyu ikramında bulunulmuştur. Ayrıca mahalle sakinlerince demlenen çay eşliğinde Uşaklılarla sohbet edilmiş, bir sıkıntılarının veya taleplerinin olup olmadığı sorulmuştur. Vatandaşlarımız ve çocuklarımız devletimizin şefkatli elini her zaman görecektir. Suç ve suçluyla mücadelede vatandaşlarımızın desteği bizim için çok önemli bu sebeple vatandaşlarımızla her an yan yana yürüyoruz” dedi.