DENİZLİ
Giriş Tarihi : 31-05-2021 15:31   Güncelleme : 31-05-2021 15:31

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in yeni durağı Denizli oldu

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Enerji Koordinasyon Toplantısı'na katılmak ve ziyaretlerde bulunmak için Denizli'ye gitti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in yeni durağı Denizli oldu

İlk olarak Denizli Valiliği'ni ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'i, Vali Ali Fuat Atik makamında ağırlayarak Denizli'de yapımı devam eden yatırımlarla ilgili bilgi verdi.

Valilik ziyaretinden sonra Denizli Büyükşehir Belediyesi'ni de ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, sonrasında Nihat Zeybekci Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Enerji Koordinasyon Toplantısı'na katıldı.

Toplantı; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Başkanlığında Vali Ali Fuat Atik, Denizli milletvekilleri; Ak Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan, Ahmet Yıldız, Şahin Tin, Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe belediye başkanları, ilgili kurum müdürleri ve yatırımcı firma yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 

Toplantı yatırımcı firmaların yatırımları ile ilgili bilgi vermesiyle sonlandı. Toplantının ardından Bakan Dönmez Denizli'de gerçekleştirilecek yatırımlarla ilgili gazetecilere bilgi vererek basın açıklaması gerçekleştirip Denizli'den ayrıldı.