DENİZLİ
Giriş Tarihi : 27-11-2021 17:18   Güncelleme : 27-11-2021 17:18

GELENEKSEL BULUŞMADA EMEKLİ ÖĞRETMENLER ÖĞRENCİLER VE MEZUNLAR BİR ARAYA GELDİ

Denizli İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (DENİMDER) tarafından Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen geleneksel kahvaltıda emekli öğretmenler, öğrenciler ve mezunlar bir araya geldi. Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen geleneksel buluşmaya İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici’de katıldı.

GELENEKSEL BULUŞMADA EMEKLİ ÖĞRETMENLER ÖĞRENCİLER VE MEZUNLAR BİR ARAYA GELDİ

Denizli İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (DENİMDER) tarafından her yıl öğretmenler gününde düzenlenen ancak iki yıldır pandemi yasakları nedeniyle yapılamayan emekli öğretmenler, öğrenciler ve mezunlar buluşması yapıldı. Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen geleneksel buluşmaya İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici ve imam hatip liselerinde görev yapıp emekliye ayrılan 50 öğretmen katıldı.

Günün anısına emekli öğretmenler tarafından okul bahçesine üç adet çınar fidanı dikildi. İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, ‘Geleneksel buluşmaya katılmaktan son derece mutluyum. Denizli olarak okullarımız, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle eğitim kalitemizin yükselmesi için var gücümüzle çalışıyoruz’ dedi.  Denizli İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (DENİMDER) Başkanın Fatih Işık, dernek olarak gelecek yıllarda da geleneksel buluşmanın devam edeceğini söyledi. Başkan Işık, ‘Öğretmenler Günü nedeniyle Denizli İmam Hatip Lisesinde görev yapıp emekliye ayrılan öğretmenlerimizle, öğrencilerimizi ve mezunlarımızı bir araya getirdik. Bizler ahde vefa şiarını kültür edinmiş bir milletiz. Bu kapsamda öğretmenlerimiz emekli öğretmenlerimiz, mezunlarımız hep beraber bir aradaydık bu vesile ile yine bu okulumuzun bahçesinde okulumuzun çınarları olan öğretmenlerimiz için çınar ağacı fidanlarını da hep beraber diktik. İnşallah geleneksel olarak yaptığımız, yapmaya da devam edeceğimiz bu etkinliğe tüm emekli öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve mezunlarımızı davet ediyoruz. Gelecek yıllarda da bir arada olmayı istiyoruz. Ev sahipliği yapan Okul Müdürümüz Mustafa Yollu’ya teşekkür ederiz.’ Dedi