GÜNCEL

GÜNEY DOĞU'NUN YÖRESEL ÜRÜNLERİ UŞAK HALKIYLA BULUŞTU

Pandemi döneminde enfeksiyon riskinden korunup, bağışıklık sistemlerini güçlendirmek isteyenler aktarlara koşuyor.

GÜNEY DOĞU'NUN YÖRESEL ÜRÜNLERİ UŞAK HALKIYLA BULUŞTU

Güneydoğu’nun organik ürünlerini Uşak halkıyla buluştu. Yaklaşık 2 yılıdır kendi işiyle uğraşan Hasan Karacaoğlu’ mesleğini severek yaptığını ifade ederek ürünlerin hepsini Güneydoğu dan temin edildiğini belirtti. İslice Mahallesi Pazar Sokak Numara 27 adresinde hizmet vermeye başladı. Adıyaman Besni Baharat ve yöresel ürünleriyle hizmet veriyor.

Adıyaman Besni Baharat aktariye Sahibi Hasan Karacaoğlu’ yaptığı açıklamada Yaklaşık 2 yılından beri bu işi devam ettirmekteyiz. Adıyaman Besni Baharat ve yöresel ürünleriyle hizmet veriyoruz. İslice Mahallesi Pazar Sokak Numara 27 adresinde hizmet vermekteyiz. Aktariyede Yaklaşık 200e ürünümüz mevcut. Baharat, aktariye, kuruyemiş, gıda takviyeleri, bitkisel yağlar gibi bütün ürünler mevcut. Yani sorduğunuz herhangi bir ürün için yok deme gibi bir lüksümüz yok  dedi.

"Koronavirüse karşı bitkisel tedavi yöntemleriyle vücuttaki mikropları arındırıp, bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirmek gerçekten mümkün" diyen Hasan Karacaoğlu, "Havaların soğumasıyla birlikte grip, soğuk algınlığı, virüs belirtileri birbirine karışmış durumda. Bunun için tabi ki güçlü bir bağışıklık sistemi gerekiyor. Bunun en başında bitkisel kış çayımız geliyor.doğal bitkisel ürünlerimiz hem de bağışıklık sistemini ciddi derecede güçlendiriyor. Bunun yanında çok  astım, bronşit, koah hastalarına verdiğimiz bitkisel içerikli ürünlerimiz nefes darlığı gibi hastalıklarada şifa oluyor  Bu ürün şu anda koronavirüs hastalığında iyileşme sürecini hızlandıran bir ürünlerdir.