UŞAK
Giriş Tarihi : 01-04-2022 12:55   Güncelleme : 01-04-2022 12:55

HALİL AĞAOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

Uşak OSB Başkanı Halil Ağaoğlu, tekrar başkanlığa seçildi. Halil Ağaoğlu, yeni dönemdeki projeksiyonun 'Yeşil OSB' olduğunu ifade etti. Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın da 'Yeşil OSB' için belediye olarak gerekli katkıları sağlamaya devam edeceklerini belirtti.

HALİL AĞAOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

Uşak Organize Sanayi Bölgesi’nde 21. Olağan Genel Kurul toplantısında, mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu, göreve devam etti.

Uşak OSB’nin seçimli yapılan 21. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Uşak OSB Yönetim Kurulu binasında bulunan konferans salonunda yapıldı. Toplantının Divan Başkanlığını UTSO Meclis Başkanı İsmail Karaman yaparken, tek listeyle gidilen seçimde, UOSB Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu ve yeni yönetim kurulu göreve geldi.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Uşak OSB Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla yapımı devam eden Uşak OSB 3. Genişleme Alanı’nın ‘Yeşil OSB’ projeksiyonuyla inşa edileceğini dile getirdi.


Uşak OSB’nin katı atıkların yakım tesisini faaliyete geçirdiğini, arıtma tesisinde bir dizi revizyon ve güçlendirme yaptığını belirten Ağaoğlu, çevreci ve yenilebilir enerji kaynaklarına da yöneldiklerini kaydetti.