GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-12-2021 22:23   Güncelleme : 15-12-2021 22:23

HALİL ZEBİL , UŞAK TERZİLER ESNAF ODASI BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI!

Uşak İlinin Sevilen Terzi Esnaflarından Halil Zebil , Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkârları Esnaf Odası Başkanlığına adaylığını açıkladı.

HALİL ZEBİL , UŞAK TERZİLER ESNAF ODASI BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI!

Baba mesleği olan Terzilik mesleğini yılladır yapan Halil Zebil, Uşak Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkârları Esnaf Odası Başkanlığına adaylığını ilan etti.
Uşak’ta 22 Şubat Salı günü yapılacak Uşak Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkârları Esnaf Odası genel kurulunda aday olduğunu açıklayan uzun yıllardır Uşak’a hizmet veren ve birçok insan tarafından sevilen Halil Zebil, “Yıllardır edindiğim tecrübelerimi, Terziler Odası Başkanı olarak tüm meslektaşlarımla ve Uşak halkıyla daha verimli olarak paylaşmak istiyorum. Seçimin adil bir ortamda geçmesini temenni ediyor, aday olan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.
Egeses habere açıklamalarda açıklamalarda bulunan Halil Zebil şunları söyledi; 
“Rabbimin izni, siz kıymetli esnafımızın destekleri ile Uşak Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkârları Esnaf Odası Başkanlığına adaylığı ilan ediyorum.Odamız için yapılacak çalışmaları bir bir hazırladık. Esnafının daima yanında olacak bir yönetim anlayışımız ile bu yolda hizmete talibiz. ''Bir metre iş yapmayı, bir kilometre söz vermeye değişmem '' sözü gereğince daima üretmek, ürettiğini hayata geçirmek için 'Artık Daha Çok Çalışma Vakti'... Yapılacak seçimlerin şehrimiz adına hayırlı olmasını diliyorum...