GÜNCEL

HAS mobilya açıldı

Sarayaltı Mahallesi'nde 3 katlı showroom ile Has mobilya üçüncü şubesiyle Uşak halkının hizmetine girdi. Açılışa CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım katıldı. Açılış nedeniyle mağaza önünde kurban kesildi. Ardından dualarla mobilya mağazasının açılışı gerçekleşerek Uşak halkının hizmetine girdi.

HAS mobilya açıldı

Açılış öncesi açıklamlarda bulunan CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım’ Ben bir iş insanı olarak Uşak'ta vatandaşlarımızın bir nebze işlerine faydalı kişi olarak siyaset alanında da görev yapan birisi olarak Uşak'ta, Türkiye'de ya da herhangi bir yerde kim, nasıl bir işletme açıyorsa vergisini ödeyen, istihdam yaratan bütün iş verenlerimize Allah'tan yardım ve kolaylık diliyorum. Pandemi sürecinde iş yerini açan ve faaliyet gösteren Soner ve Halil kardeşime de hayırlı olmasını diliyorum.

Kurdela kesiminin ardından iş yeri sahibi Halil Gündüz’ 1994 yılında ilk iş yerimizi Ulubey'de açtık ilk günden bu yana imalatta devam ettik son iki yıldır Uşak'a pandemi olmasına rağmen yatırım yapmaktan geri çekilmedik yatırımlarımıza devam etmeye karar verdik dedi. Soner Kaya’ yaptığı açıklamada İş yeri ortağı Soner HAS Mobilya olarak Uşak'a 1 yıl önce adımımızı attık 6 ay sonra İzmir yolu üzerinde HAS Mobilya olarak ikinci mağazamızı açtık ve şuanda da üçüncü mağazamızı açıyoruz. Allah hayırlara vesile etsin mağazamızda üç kişiyi de çalıştıracağız.

4dc55418300351ede150.gif" />

Pandemi sürecinde biraz sıkıntılı bir dönemdeyiz ama bu dönemi atlatacağız. Bir yatırım yaptık, ben sektörde yabancıyım ama Halil Bey'in arkasında yabancılık çekmeyeceğim dedi.