UŞAK
Giriş Tarihi : 19-03-2022 17:53   Güncelleme : 19-03-2022 18:23

HAYALLERİNİZDEKİ GELİNLİĞİN ADRESİ ŞEHRAZAT GELİNLİK

Uşak’ta yaklaşık 12 yıldır inşaat sektöründe lüks binalar yaparak Uşak halkının memnuniyetini kazanan Çelik grup bünyesinde gelinlik sektöründe, de başarılara imza atıyor.

 HAYALLERİNİZDEKİ GELİNLİĞİN ADRESİ ŞEHRAZAT GELİNLİK

Yaklaşık 2 yıldır gelinlik uzman ekibiyle Düğüncülerin vazgeçilmez ismi olan Şehrazat gelinlik müşterilerin memnuniyetini kazandı.  

Uşak’ta Gelinlik sektöründe kalitede adını duyuran ŞEHRAZAT GELİNLİK Uşak Merkez Heykel karşısı, Fatih Caddesi, MNG Kargo karşısında hizmet veriyor. Yaklaşık 2 yıldır Gelinlik sektöründe hizmet veren ŞEHRAZAT GELİNLİK’ Uşak halkının ve ardında diğer illerin ve yurtdışından müşterilerin teveccühünü kazanmayı başardı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çelik Gurup yönetim kurulu Başkanı Ersoy ÇELİK’ www.egeseshaber.com haber sitesine yaptığı özel röportajda şu cümlelere yer verdi.

Uşak ilinde, yaklaşık 2 yıldır gelinlik üzerine hizmet vermekte olan mağazamız, kısa sürede Uşak halkının ve ardında diğer illerin ve yurtdışından müşterilerin teveccühünü kazanmayı başarmıştır.

Mağazamızda gelinlik, kaftan, nişanlık, kınalık, olarak ürünlerimiz bulunmaktadır.

Mağazamızda ayrıca, türban tasarımı, profesyonel makyaj, gelin makyajı, duvak tasarımı, aksesuar yapımı özel olarak yapılmaktadır.

Mağazamız Uşak Merkez Heykel karşısı, Fatih Caddesi, MNG Kargo karşısında hizmet vermektedir.

Sürekli zamana ve modaya göre güncellenen modellerimizle müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaya çalışmaktayız. Müşterilerimizin bu özel günlerinde, siz değerli gelin ve damatlarımıza güler yüzlü, anlayışlı ve itinalı çalışmalarımızla sizleri aramızda görmekten onur duyarız dedi.

Şehrazat Gelinlik bir Çelik Grup Ltd. kuruluşudur.

Adres: İslice Mh.Fatih Cd.No:31/A UŞAK

İletişim: 0507 149 8764 – 0532 221 3877

İnstagram: usakgelinlik_sehrazat