MAGAZİN
Giriş Tarihi : 17-03-2022 20:11   Güncelleme : 17-03-2022 20:11

İPEK AÇAR'IN KONUKLARI METİN ÖZÜLKÜ ve SİBEL ALAŞ

SİBEL ALAŞ: Bana sırt ağrıları miras bıraktı

 İPEK AÇAR'IN KONUKLARI METİN ÖZÜLKÜ ve SİBEL ALAŞ

 

METİN ÖZÜLKÜ: Metin Özülkü’den müjdeli haber

 

İpek Açar'ın TRT Müzik ekranlarında yayınlanan performans programı 'İpek Yolu'nun 17 Mart Perşembe akşamı konukları Metin Özülkü ve Sibel Alaş oldu. İpek Açar, Metin Özülkü ve Sibel Alaş, TRT Müzik ekranlarında İstanbul Akademi Orkestrası eşliğinde, Alper Kömürcü direktörlüğünde muhteşem performanslara imza atıp, düetler yaptılar.

Game of Thrones bana sırt ağrıları miras bıraktı

İpek Açar’ın; “Game of Thrones’u, Türkçe’ye senin çevirdiğini öğrendiğimde çok gurur duydum” sözleri üzerine Sibel Alaş; “Hiç abartmıyorum sabah 7 gece 12 çalışıyorsunuz, sırt ağrıları miras bırakıyor; ama kitabın kapağında adınızı görünce ‘tüm yorgunluğa değdi’ diyorsunuz. Çevirmenlik yapmaktan çok keyif alıyorum” dedi.

Metin Özülkü’den müjdeli haber

Metin Özülkü ise Şimdi 90’lar konserlerinin gördüğü ilgiyi anlatırken; “Uzun bir süredir Hakan Eren’le birlikte ‘Şimdi 90’lar’ isimli bir projeyi sahneliyorduk zaten.. Ben de ‘Şimdi 90’lar 2’ albümünde hem yorumcu hem de müzik direktörü olmaktan mutluluk duydum. Evet buradan müjdeyi verebiliriz “Şimdi 90’lar 3” albümünün hazırlıklarına başlıyoruz” dedi.