SİYASET
Giriş Tarihi : 21-09-2021 14:28   Güncelleme : 21-09-2021 19:44

İsmetpaşa Caddesi için CHP'nin düzenlediği anket sonuçlarını İl Başkanı Karaoba açıkladı

İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin Uşak'taki temsilcileri geride bıraktığımız hafta sonunda Uşak'ın en işlek caddesi olan İsmetpaşa Caddesi'ndeki esnafla bir araya geldi.

İsmetpaşa Caddesi için CHP'nin düzenlediği anket sonuçlarını İl Başkanı Karaoba açıkladı

Millet İttifakı'nın paydaşları olan İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi Uşak'ın en işlek caddesi, İsmetpaşa'da esnafla bir araya geldi. Özellikle Uşak Belediyesi'nin bir süre önce belediye meclisinde gündeme getirdiği ve oy çokluğuyla kabul edilen İsmetpaşa Caddesi'nin düzenlenmesiyle ilgili anket yapan CHP'nin anket sonuçlarını, CHP İl binasında İl Başkanı Dr.Ali Karaoba ve CHP Merkez İlçe Başkanı Uğur Dümen'in katıldığı basın toplantısında açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Başkanı Dr.Ali Karaoba, "Hafta sonu Millet İttifakı'nın bileşenlerinden İYİ Parti'nin yöneticileri, belediye meclis üyeleriyle bizim kendi yöneticilerimizle caddede esnafını gezdik ve anket gerçekleştirdik."dedi.

CHP Uşak İl Başkanı Dr.Ali Karaoba, "Caddede gezdik. Cadde esnafı bunun ne kadar sürede yapılacağını bilmiyor. EKAP'ta yayınlanan ama vatandaşın hiç bilmediği miktarla ilgili yorumu yok."diye konuştu.

"AMACIMIZ, VATANDAŞIN DURUMUNU GÖRMEK"

CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada amaçlarının belediye meclisinde oy çokluğuyla alınan kararın vatandaş nezdinde ne kadar karşılığı olduğunu görmek istediklerini ifade etti. Karaoba, anket sonuçlarını Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın veya özel kalemiyle, belediye meclisinin bütün üyeleriyle, AK Parti Uşak Milletvekilleriyle istemeleri durumunda paylaşabileceklerini de vurguladı.