SİYASET
Giriş Tarihi : 17-08-2021 12:27   Güncelleme : 17-08-2021 12:27

İYİ Parti Kızılcasöğüt Belde Başkanlığı açıldı

İYİ Parti Banaz İlçe Başkanlığı'na bağlı Kızılcasöğüt Belde Başkanlığı'nın açılışını gerçekleştirdi.

İYİ Parti Kızılcasöğüt Belde Başkanlığı açıldı

İYİ Parti Banaz İlçe Başkanlığı'na bağlı olan Kızılcasöğüt Belde Başkanlığı'nın açılışını gerçekleştirdi. İYİ Parti Uşak İl Başkanı Şener Toköz yapılan açılışta açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti İl Başkanı Şener Toköz'ün açıklamaları şöyle;

Bugün Banaz ilçe başkanlığımıza bağlı kızılcasöğüt Belde başkanlığının açılışını kıymetli büyüğümüz Kurucular Kurulu üyemiz Sayın Nihat Kula  Teşkilatlardan sorumlu il Başkan yardımcımız Sayın Kudret Sarı Banaz ilçe başkanımız Sayın İdris Gündüz İl genel Meclis üyemiz Köydes Başkanımız Sayın İsmail Çavuş il Başkan yardımcılarımız il yöneticilerimiz kıymetli basın mensubu arkadaşlarımız ve Kızılcasöğüt beldemizde bulunan vatandaşlarımızla birlikte açtık.
#MilletBiziÇağırıyor diyerek çıktığımız bu yol da köy köy belde belde ayak basmadık yer bırakmayacağımıza vatandaşlarımızın dertlerine ortak olacağımıza dertlerine çözüm bulacağımıza Ant içtik.


Bu vesile ile Kızılcasöğüt belde başkanlığımızın açılmasında emeği olan başta ilçe başkanımız Sayın İdris Gündüz bey ve teşkilatımızda ki bütün İYİ yürekli arkadaşlarımızı can-I gönülden tebrik ediyorum.
Kızılcasöğüt belde başkanlığımıza atamış olduğumuz Sayın İsrafil Tekin başkanımıza ve yönetimine başarılar diliyor ; 
Bizleri bu mutlu günümüzde yanlız bırakmayan herkese teşekkürü borç bilir; Selam ve Saygılarımı sunarım.