SİYASET
Giriş Tarihi : 18-06-2021 18:32   Güncelleme : 18-06-2021 18:32

İYİ Parti Teşkilatı Uşak'ta köyleri gezmeye başlıyor

İYİ Parti Uşak İl Teşkilatı Uşak'ta ilçeleri ve köyleri gezmeye hazırlanıyor.

İYİ Parti Teşkilatı Uşak'ta köyleri gezmeye başlıyor

İYİ Parti halkın nabzı ölçmek adına Uşak'ta ilçe ve köyleri gezmek için harekete geçiyor. İYİ Parti Uşak İl Başkanı Şener Toköz de konuyla ilgili olarak açıklama yaptı. Toköz, halkın içinde olduklarını vurgularken;
parti programını, projelerini ve özellikle de tarıma yönelik olarak atılacak adımları Uşak halkına anlatacaklarını söyledi.

"ÜLKENİN SIKINTILARDAN NASIL ÇIKACAĞINI ANLATACAĞIZ"

Şener Toköz, "Köy çalışamalarımız yalnızca partilerimizi ziyareten sıkma adına değil, ülkenin sıkıntılarını ve bu sıkıntılardan nasıl ülkenin kurtulacağı konusunda iktidarımızda neler yapacağımıza köylümüze anlatmak adına verimli bir çalışma içine girmeye başladık onun için çalışıyoruz. Dolayısıyla bütün teşkilatların aktif olması adına çalışmalarımıza başladık." dedi. 

İLK ZİYARET EŞME'YE YAPILDI

İlk ziyaretlerini Eşme'ye gerçekleştirdiklerini de belirten Başkan Toköz, önümüzdeki haftalarda da köy çalışmalarının başlayacağını aktardı. Eşme'nin Ulubey'e giden İYİ Parti Uşak İl Teşkilatı'nın ilerleyen günlerde Sivaslı ve Karahallı'ya da gideceklerini ifade eden Toköz, Banaz ile de çok yakın olduklarını ve sürekli görüştüklerini söyledi. 

Toköz, "Vatandaşa dokunarak, problemlerini dinleyerek, mevcut problemleri nasıl çözeceğimizi vatandaşımıza anlatarak onları biliçlendirmeye çalışacağız." diye konuştu. 

"ÇİFTÇİMİZİN GİRDİLERİ YÜKSEK"

Uşak'ın Ege Bölgesi'ne oranla toprak bakımından daha zayıf kaldığını ifade eden Toköz, "Çiftçimizin girdileri çok yüksek. Manisa Ovası'na ve Çukurova'ya göre verim oranı daha düşük girdiler yüksek dolayısıyla çiftçimiz bir çıkmazın içerisinde bundan kurtulmanın yolu da girdileri aşağı çekmektir." dedi.