SİYASET
Giriş Tarihi : 02-03-2024 18:00

İYİ PARTİ UŞAK'TA SEÇİMLERDE GÜÇLÜ BİR POZİSYONDA

İYİ PARTİ UŞAK'TA SEÇİMLERDE GÜÇLÜ BİR POZİSYONDA

Uşak'ta 31 Mart yerel seçimleri öncesinde İYİ Parti'nin adayı Muhammet Gür, genel merkez tarafından yapılan ankette en yakın rakibinin 4 puan önünde olduğunu açıkladı. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, İl Başkanı Ayşegül Obalı ve Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, partilerinin Uşak'ta güçlü bir çıkış yakaladığını belirtti.

Zorlu, partilerinin sığınmacı sorununa karşı en etkili mücadeleyi veren parti olduğunu ifade ederek, Uşak'ta seçilmeleri halinde de bu soruna karşı güçlü bir mücadele vereceklerini söyledi. "Şehirde gettoların oluşmasına izin vermeyeceğiz" diyen Zorlu, yerelde başlatacakları çalışmanın ülke geneline yayılmasını hedeflediklerini vurguladı.(www.egeseshaber.com)  İYİ Parti olarak kutuplaştırıcı siyasete karşı olduklarını belirten Zorlu, "Bir tarafın diğer tarafı hain ilan etmesine karşıyız. Biz üçüncü yol olarak kardeşlik hukukundan yanayız" dedi. Ayrıca, partilerine yönelik kara propaganda çalışmalarına da değinen Zorlu, eleştiriye her zaman açık olduklarını, ancak bu propagandalara itiraz ettiklerini ifade etti.

Son olarak, İYİ Parti'nin oylarının artış trendinde olduğunu ve vatandaşın bu kara propagandalara itibar etmediğini belirten Zorlu, seçimlere güvenle hazırlandıklarını ve Uşak'ta başarılı bir sonuç alacaklarına inandıklarını dile getirdi.

AdminAdmin