SİYASET
Giriş Tarihi : 13-12-2021 00:08   Güncelleme : 13-12-2021 00:20

İYİ Parti’den Anlamlı Tarhana Etkinliği!

İYİ Parti Uşak İl Yönetimi ile İl Kadın Kadın Politikaları Başkanlığı’nın birlikte tertiplediği Uşak İlinin meşhur Tarhana Çorbası etkiliği düzenlendi. İYİ Parti İl Yönetim binasında yapılan etkinlikte tarhana çorbası ikramı yapıldı.

İYİ Parti’den Anlamlı Tarhana Etkinliği!

İYİ Parti Uşak İl Yönetimi ile İl Kadın Kadın Politikaları Başkanlığı’nın birlikte tertiplediği etkinlikte  İYİ Parti’ye katılan onlarca üyeye rozet takım töreni gerçekleşti. Ayrıca İYİ Parti’ye üye katılımnda büyük katkıları olan yöneticiler ödüllendirildi ve plaket verildi. 
Etkinliği organize eden İYİ Parti İl  Kadın Politikaları Başkanı Meltem AKSOY katılım sağlayan herkese teşekkür konuşması yaptı.  Başkan Aksoy; İYİ Parti’nin her geçen gün daha çok büyüdüğünü söyleyerek; İlk başkta kar tanesi iken çığ olduk ifadelerini kullandı.
Etkinlikte ayrıca İYİ Parti Uşak İl Başkanı Şener Toköz’de bir konuşma yaptı. Konuşmasında Başkan Toköz Tarhana etkinliğini tertip eden başta İYİ Parti İl  Kadın Politikaları Başkanı Meltem AKSOY ve yönetimine ve katılım sağlayan herkese teşekkür etti.
İYİ Parti’ye katılım sağlayan üyelere rozetlerini İl Başkanı Şener Toköz, İl Kadın Kadın Politikaları Başkanı Meltem Aksoy ve İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Yaşar Kaya taktı. Daha sonra İYİ Parti’ye katılım sağlayan yeni üyelerle toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Daha sonra İYİ Parti’ye çok sayıda üye katılımda büyük katkıları olan  İYİ Parti Sivil Toplum Kuruluşlardan Sorumlu Başkan yardımcısı Ümit Ayvar’a, Siyasi İşlerden Sorumlu İl Başkanı Hasan Kırkalıoğlu’na ve İl Kadın Polikaları İl Yönetiminden Handan Bilge’ye plaket takdimi yapıldı. 

300’den fazla üye kazandıran İYİ Parti Sivil Toplum Kuruluşlardan Sorumlu Başkan yardımcısı Ümit Ayvar’a plaketini İl Başkanı Şener Toköz takdim etti.

 

İYİ Parti Sivil Toplum Kuruluşlardan Sorumlu Başkanı Metin Alak’ta böyle etkinliği terip eden İYİ Parti İl  Kadın Politikaları Başkanı Meltem AKSOY’a çiçek takdimi yaptı.  

Etkinliğin sonunda www.egeseshaber.com haber portalına açıklamalarda bulunan İYİ Parti Uşak İl Başkanı Şener Toköz şunları söyledi; “Partimiz de özverili çalışmaları ve partimize en çok üye kazandırıp İYİ Parti Ailemizin büyümesinde büyük emeği olan;STK'lardan sorumlu başkan yardımcımız Sayın Ümit AYVAR Bey, Siyasi İşlerden sorumlu İl başkan yardımcımız Sayın Hasan KIRKALIOĞLU Bey ve parti üyemiz Sayın Handan BİLGE Hanım'a plaketlerini takdim edip başarılarının devamını dileyerek partimize yeni katılan arkadaşlarımıza da rozetlerini takarak kendilerine biz iyilerin yanında olmalarından dolayı mutlu olduğumuzu belirttip, her geçen gün büyüyen partimizde bizleri yanlız bırakmayan, gündüzünü, gecesine katarak çalışan, emek sarf eden herkese teşekkür ederim” 

 

​​​​​​​