GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-10-2021 22:59   Güncelleme : 19-10-2021 22:59

KAMUOYUNA ZORUNLU BİR AÇIKLAMA: GENEL MERKEZİMİZİN İADE EDİLMESİNİ HUKUKEN TALEP EDECEĞİZ

Avukat Tarcan Ülük basın açıklaması yayınladı.

KAMUOYUNA ZORUNLU BİR AÇIKLAMA: GENEL MERKEZİMİZİN  İADE EDİLMESİNİ HUKUKEN TALEP EDECEĞİZ

Zafer Partili arkadaşlarımız kusura bakmasın.Hepsinin samimi Türkçü olduğundan şüphemiz bulunmuyor.

Ne yazık ki Sayın Özdağ’ın salt Türkçü bir parti kurmadığını, eylem ve söyleminin örtüşmediğini düşünüyorum.

Doğrusu Genel Merkezi kira akdini yaparken ortak idealler ile kurulacak bir parti için kira akdi yapmıştık ve kira akdine şahsi kefalet vermiş ve tadilatını da üstlenmiştik.

Üstelik bina sahibi arkadaşta alması gereken teminatı beni tanıdığından almamıştı. Daha sonra gelişen olaylar Sayın Özdağ ile aynı milli tasa ve inançta olmadığımızı gösterdi.

Zira misakı milli sınırları içinde olan,şehit verdiğimiz Kuzey Irak ve Kuzey Suriye’de bir Türkmen Devleti kurulması siyasi görüşümüz TURAN idealimiz ile paralel olduğu sabittir. 

Fakat Türkçü siyaset izlediğini ifade eden Sayın Özdağ, bu siyasetin tam aksine  İsrailin dediği gibi Irak’ın ve Suriye’nin toprak bütünlüğünü muhafazadan yana bir siyaset gütmektedir. Suriye ve Irak kukla Devletlerdir.Bu Devletlerin toprak bütünlüğü hiçbir Türkçü ün ilgi alanında olamaz.

Ayrıca şehit verdiği topraklar Türk’ün vatanı olmuştur.Sayın Özdağ’ın toprak bütünlüğünü önemsediği kukla Irak ve Suriye Devletlerinde İsrail Fedaratif Devletçikler kurduracaktır.Bu Kurda-Türk’e tuzak siyonist siyasete hiçbir Türkçü aldanmamalıdır.

Söylem ve eylemin örtüşmemesi açık  şekilde Türkçülerin aldatılmasıdır.Bize göre söylemleri ile tezat eylemleri gösteren Zafer Partisi maalesef Türkçü Parti değil Ümit Özdağ Partisi olmuştur.

Bu nedenle de arkadaşlarımız ile ERGENEKON PARTİSİNİ yeniden açmaya karar verdik.

Hernekadar sözleşmede kararlaştırıldığı üzere parti kuruluşunda akdi devir edecek isek de hile ve aldatma eylemlerinin muhatabı olduğumuz için, ıslak imza ile tevsik etmeyerek telefon mesajı ile olur verdiğimiz hukuki durum ile şimdiki hukuki durum örtüşmediğinden, akdin gerçek muhatabı olarak, Zafer Partisinin Genel Merkezini açık,yazılı,imzalı gerçek hukuki durumu anlatan muvafakatimiz olmadığı için, rızamız olmadan Zafer Partisinin  taşındığı   binaya kendi Partimiz olan ERGENEKON PARTİSİNİ taşıyacağız.

Zafer Partisinin Fuzuli işgalini sonlandırmak üzere Sulh Hukuk Mahkemesine bu nedenle müracaat edeceğiz.Kamuoyunun ve Zafer Partili arkadaşlarımızın bilgisine sunarız.