GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-09-2023 19:50   Güncelleme : 19-09-2023 20:00

KİMSESİZLERİN SESİ DERNEĞİ UŞAK’TA KİMSESİZLERİN SESİ OLACAK !

KİMSESİZLERİN SESİ DERNEĞİ UŞAK’TA KİMSESİZLERİN SESİ OLACAK !

Uşak'ta ihtiyaç sahiplerinin ablası olarak bilinen Eda Sarol, kendi özverili çalışmalarıyla "Kimsesizlerin sesi Derneği"ni kurarak yardımlarına hız kesmeden devam ediyor.

 Eda Sarol, geçtiğimiz günlerde derneğin genel başkanı olarak göreve başladı ve bu yeni dönemde daha geniş kapsamlı yardımların sürdürüleceğini duyurdu.

Kimsesizlerin sesi Derneği'nin kurucu genel başkanı Eda Sarol, derneğin amacının yardıma muhtaç insanlara umut olmak olduğunu vurguladı. Sarol,

"Önceki günlerde olduğu gibi yardımlarımız son hızla devam edecek. Artık daha geniş kapsamlı çalışmalarımızı 'Kimsesizlerin sesi Derneği' adı altında yürüteceğiz. Bu dernekte de yardımlarımıza devam ederek, ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Sarol, Kimsesizlerin sesi Derneği'nin, ihtiyaç sahiplerine gıda yardımından eğitim desteğine kadar birçok farklı alanda faaliyet gösterdiğini ve bu faaliyetlerin artarak devam edeceğini belirtti Kimsesizlerin sesi Derneği, Eda Sarol'un liderliğindeki bu yeni dönemde daha fazla insanın yardımına ulaşmayı hedefliyor. Yardımseverlerin destekleriyle, ihtiyaç sahiplerine umut olmaya devam edecekler.

AdminAdmin