SİYASET
Giriş Tarihi : 27-09-2021 13:49   Güncelleme : 27-09-2021 13:49

Kırkalıoğlu; "Z Kuşağı artık bizimle"

İYİ Parti Uşak İl Başkanlığı genel merkezin kararıyla üniversite öğrencilerine yardımcı olmak için stant açtı. İYİ Parti'nin Siyasi İşlerden Sorumlusu İl Başkan Yardımcısı Hasan Kırkalıoğlu egesseshaber.com sitesine açıklamalarda bulundu. Kırkalıoğlu, Z Kuşağı'nın artık kendileriyle birlikte olduğunu söyledi.

Kırkalıoğlu;

İYİ Parti'nin Uşak İl Başkanlığı Tiritoğlu Parkı'nda üniversite öğrencilerine barınma ve yemek ihtiyaçları konusunda yardımcı olabilmek için stant açtı. Genel merkezin kararıyla tüm illerde öğrencilere yönelik olarak yapılan çalışma hakkında İYİ Parti Siyasi İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hasan Kırkalıoğlu, öğrencilerin yurtsuzluktan yakındığını ve parklarda yattığını ifade etti.

İYİ Parti Siyasi İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hasan Kırkalıoğlu, "İlimize ve beldemize gelen bütün öğrencilere yurt ve barınma ile birlikte yemek ihtiyaçlarını karşılayıp çocukların geldikleri illerde yabancılık çekmemesi için elimizden geleni yapıyoruz."dedi. 

Üniversite öğrencilerine anne-baba olmaya çalıştıklarını dile getiren Kırkalıoğlu; öğrencilerin, hoşgörüden memnun kaldığını belirtti. İYİ Parti Siyasi İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hasan Kırkalıoğlu, Z Kuşağı'nın artık kendileriyle birlikte olduğunu da sözlerine ekledi.